Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587567972
Pris fra 126,5 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122,25 kr 10. maj

Sammenlign priser på VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
76 mm VM ZINC knærør indvendig søm 85 grader
126,5 kr
Til butik
76 mm VM ZINC knærør indvendig søm 85 grader billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Husk at beregne lidt ekstra nedløbsrør t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587567972
Varenr.: 15842923151695
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, indvendig samling, 85°, Ø76 mm, zink
127 kr
Til butik
VMzinc knærør, indvendig samling, 85°, Ø76 mm, zink billede

Produktinformation

Knærør i blank zink til nedløbsrør solid og vedligeholdelsesfri løsningDette knærør i blank zink er udviklet til at skabe en tæt og holdbar samling i dit nedløbssystem, hvor der er brug for at ændre retningen med 85 grader. Med en diameter på 76 mm passe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587567972
Varenr.: 276723040
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, indvendig samling, 85°, Ø76 mm, zink
145 kr
Til butik
VMzinc knærør, indvendig samling, 85°, Ø76 mm, zink billede

Produktinformation

Knærør i titanzink med 85° vinkel holdbar og stilren løsning til nedløbssystemer Dette knærør i blank titanzink er udviklet til at skabe en tæt og solid samling i nedløbssystemer, hvor der er behov for at ændre retningen med 85 grader. Med en diameter på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587567972
Varenr.: 276723040
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-
163,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, indvendig samling, 85°, Ø76 mm, zink
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN126,5 kr126,5 krKøb
2LavprisVVS127 kr127 krKøb
3BilligVVS DK145 kr145 krKøb
4vvsfittings.dk163,75 kr163,75 krKøb
5CompletVVS179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- i 166 dage. Laveste pris i perioden er 122,25 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 162,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 126,5 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 85°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026126,5 kr4,25 kr (3%)
10. maj 2026122,25 kr4,75 kr (4%)
18. apr. 2026127 kr18 kr (12%)
17. apr. 2026145 kr18 kr (14%)
9. mar. 2026127 kr18 kr (12%)
8. mar. 2026145 kr18 kr (14%)
17. feb. 2026127 kr2 kr (2%)
5. feb. 2026129 kr33,5 kr (21%)
4. feb. 2026162,5 kr33,5 kr (26%)
22. jan. 2026129 kr20 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret