Gå til hovedindhold

VMzinc VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587248352
Pris fra 16 krtil 31 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 3. maj

Sammenlign priser på VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, højre, til halvrund tagrende, zink
16 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, højre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

VMZINC endebund til halvrund tagrende holdbar og vedligeholdelsesfri løsningDenne højre endebund i blank zink er skabt til at afslutte højre side af en halvrund tagrende på 333 mm (nr. 12). Den er lavet af titanzink, som er kendt for sin styrke og lange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natural
Størrelse: 333 mm
EAN: 3661587248352
Varenr.: 276738002
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, højre, til halvrund tagrende, zink
17 kr
Til butik
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, højre, til halvrund tagrende, zink billede

Produktinformation

Endebund i blank zink til halvrund tagrende klassisk holdbarhed og tidløs overfladeDenne højre endebund i blank zink er udviklet til at give en smuk og tæt afslutning på højre side af en 333 mm halvrund tagrende (nr. 12). Den er fremstillet af VMZINC Nat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc natural
Størrelse: 333 mm
EAN: 3661587248352
Varenr.: 276738002
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-
17,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC endebund til halvrund tagrende - 333 mm - højre
17,78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM endeb.T.H. 333 1/2-rd. - valsblank -Tages ikke retur
26,76 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc endebund nr. 12, 333 mm, højre, til halvrund tagrende, zink
31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS16 kr16 krKøb
2BilligVVS DK17 kr17 krKøb
3vvsfittings.dk17,5 kr17,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN17,78 kr17,78 krKøb
5CS MEGASTORE DK26,76 kr65,76 krKøb
6CompletVVS31 kr31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- i 145 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 17,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for VM Zinc Endebund til højre. 333 mm. 1/2-rund. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202616 kr1 kr (6%)
1. jun. 202617 kr1 kr (6%)
26. maj 202616 kr1 kr (6%)
24. maj 202617 kr1 kr (6%)
17. maj 202616 kr1,5 kr (9%)
16. maj 202617,5 kr1,5 kr (9%)
12. maj 202616 kr1 kr (6%)
11. maj 202617 kr1 kr (6%)
7. maj 202616 kr1 kr (7%)
3. maj 202615 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret