Gå til hovedindhold

EL-Grossisten VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur-

EL-GrossistenSanitetEAN: 3661587569273
Pris fra 91,45 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47,55 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88,36 kr 10. maj

Sammenlign priser på VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur- og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC Tudstykke ANTHRA-ZINC til kvartrund rende - 0,80/333 mm
91,45 kr
Til butik
VMZINC Tudstykke ANTHRA-ZINC til kvartrund rende - 0,80/333 mm billede

Produktinformation

Med et ANTHRA-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en mørk skifergrå nuance, kan du fremhæve kontraster og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet ANTHRA-ZINC vil med tid langsomt patinere i overfladen og blive en tone lyser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587569273
Varenr.: 15842912305487
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur-
104 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM tudstk. 333/80 1/4-rd. AZ - -Tages ikke retur
115 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc arkitekt tudstykke nr. 12 / Ø 80 mm, anthrazinc
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN91,45 kr91,45 krKøb
2Elvvs.dk104 kr104 krKøb
3CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb
4BilligVVS DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur- i 174 dage. Laveste pris i perioden er 88,36 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 111,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 91,45 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for VM zinc tudstykke 333/80 mm. 1/4-rund. Anthra -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202691,45 kr3,09 kr (3%)
10. maj 202688,36 kr9,64 kr (10%)
6. maj 202698 kr12,94 kr (12%)
5. maj 2026110,94 kr12,94 kr (13%)
24. apr. 202698 kr12,94 kr (12%)
23. apr. 2026110,94 kr12,94 kr (13%)
24. mar. 202698 kr12,94 kr (12%)
23. mar. 2026110,94 kr12,94 kr (13%)
20. mar. 202698 kr12,94 kr (12%)
19. mar. 2026110,94 kr12,94 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret