Gå til hovedindhold

EL-Grossisten VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-

EL-GrossistenAfløbEAN: 3661587248321
Pris fra 16,25 krtil 25,43 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,18 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-
16,25 kr
Til butik
VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- billede

Produktinformation

VM Zinc endebund til halvrund rende, venstre, 250 mm, valseblank Endebund til Zinc tagrende

Produktspecifikationer

Mærke: VM
Kategori: Endebunde
EAN: 3661587248321
Varenr.: 276739000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC endebund til halvrund rende, ZINC NATUR, venstre 400 mm
23,61 kr
Til butik
VMZINC endebund til halvrund rende, ZINC NATUR, venstre 400 mm billede

Produktinformation

VMZINC tagrendesystemer er en løsning af høj kvalitet fremstillet af titanzink (EN 988). Med det omfattende produktsortiment i tagrender og tilbehør, er det nemt at finde præcis den kombination som danner det komplette regnvandssystem. ZINC NATUR er en bl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587248321
Varenr.: 15842885599567
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM endeb.T.V. 250 1/2-rd. - valsblank -Tages ikke retur
25,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk16,25 kr16,25 krKøb
2EL-GROSSISTEN23,61 kr23,61 krKøb
3CS MEGASTORE DK25,43 kr64,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- i 176 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 23,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 16,25 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for VM Zinc Endebund til venstre. 250 mm. 1/2-rund. Valseblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202616,25 kr7,36 kr (31%)
1. jun. 202623,61 kr7,36 kr (45%)
23. maj 202616,25 kr7,36 kr (31%)
22. maj 202623,61 kr7,36 kr (45%)
24. apr. 202616,25 kr5,25 kr (24%)
23. apr. 202621,5 kr5,25 kr (32%)
28. mar. 202616,25 kr5,25 kr (24%)
27. mar. 202621,5 kr5,25 kr (32%)
22. mar. 202616,25 kr5,25 kr (24%)
21. mar. 202621,5 kr5,25 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret