Gå til hovedindhold

VMzinc VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincAfløbEAN: 3661587568818
Pris fra 601,79 krtil 737,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 135,71 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582,68 kr 10. maj

Sammenlign priser på VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 601.79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BZ Regnvandskasse, kvadratisk m.studs 220x220x220 til 76 mm
601,79 kr
Til butik
BZ Regnvandskasse, kvadratisk m.studs 220x220x220 til 76 mm billede

Produktinformation

VMZINC tagrendesystemer er en løsning af høj kvalitet fremstillet af titanzink (EN 988). Med det omfattende produktsortiment i tagrender og tilbehør, er det nemt at finde præcis den kombination som danner det komplette regnvandssystem. ZINC NATUR er en bl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587568818
Varenr.: 15842922955087
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc regnvandssamlerkasse, Ø76 mm, 220x220 mm, zink
608 kr
Til butik
VMzinc regnvandssamlerkasse, Ø76 mm, 220x220 mm, zink billede

Produktinformation

Regnvandssamlerkasse i naturlig zink til 76 mm tagrenderEn regnvandssamlerkasse i blank zink er en praktisk løsning til opsamling af regnvand fra tagrender med en diameter på 76 mm. Kassen er udført i VMZINC Natur, som er blank, ubehandlet titanzink, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 220x220x220 mm / Ø76 mm
EAN: 3661587568818
Varenr.: 276781440
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM regnvandskasse 76 med - studs 220x220x220mm. valsblank -Tages ikke retur
633 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc regnvandssamlerkasse, Ø76 mm, 220x220 mm, zink
639 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc regnvandssamlerkasse, Ø76 mm, 220x220 mm, zink
649 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur-
737,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN601,79 kr601,79 krKøb
2LavprisVVS608 kr608 krKøb
3CS MEGASTORE DK633 kr672 krKøb
4CompletVVS639 kr639 krKøb
5BilligVVS DK649 kr649 krKøb
6vvsfittings.dk737,5 kr737,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur- i 180 dage. Laveste pris i perioden er 582,68 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 655 kr.

Den nuværende pris på 601,79 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for VM Zinc regnvandskasse 76 mm med studs 220x220x220 mm. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026601,79 kr14,79 kr (3%)
27. maj 2026587 kr14,79 kr (2%)
26. maj 2026601,79 kr14,79 kr (3%)
17. maj 2026587 kr14,79 kr (2%)
16. maj 2026601,79 kr19,11 kr (3%)
10. maj 2026582,68 kr25,32 kr (4%)
9. maj 2026608 kr21 kr (4%)
30. mar. 2026587 kr98,6 kr (14%)
27. mar. 2026685,6 kr38,6 kr (6%)
7. mar. 2026647 kr37 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret