Gå til hovedindhold

VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort

VivolinkComputer – tilbehørEAN: 5712505321355
Pris fra 39,17 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,83 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38,72 kr 14. apr.

Sammenlign priser på VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Audiokabel 3,5Mm Minijack, Han-Han 2M
39,17 kr
Til butik
Audiokabel 3,5Mm Minijack, Han-Han 2M billede

Produktinformation

Audiokabel 3,5 mm minijack han - han, længde 2 meter Søgetermer: 5486518289 - - 5486518289 - 5712505321355

Produktspecifikationer

Mærke: Vivolink
Kategori: Audio & Video Cables
EAN: 5712505321355
Varenr.: 8014138212674
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Audiokabel 3,5mm minijack, han-han 2m
40 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort
42 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink 3.5MM CABLE M-M
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk39,17 kr39,17 krKøb
2MaintainIt40 kr40 krKøb
3CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
4Ultrashop79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort

PriceData har fulgt prisen på VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 38,48 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 39,17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for VivoLink - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 2 m - dobbelt afskærmet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639,17 kr
2. jun. 202640 kr
1. jun. 202639,17 kr
31. maj 202640 kr
20. maj 202639,17 kr
19. maj 202640 kr
25. apr. 202639,17 kr
14. apr. 202638,72 kr1,28 kr (3%)
13. apr. 202640 kr1,28 kr (3%)
21. mar. 202638,72 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret