Gå til hovedindhold

Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid

VivancoKablerEAN: 4008928480337
Pris fra 36,74 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32,26 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid
36,74 kr
Til butik
Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vivanco
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 48033
EAN: 4008928480337
Varenr.: 5050977
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivanco 48/20 15WW - antenna extension cable - 1.5 m
37 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vivanco antennekabel 90 grader vinklet 90dB, 1,5 meter
58 kr
Til butik
Vivanco antennekabel 90 grader vinklet 90dB, 1,5 meter billede

Produktinformation

Antennekabel med 90 grader vinkel til TV og radio. Kablet har coax stik i begge ender og er fremstillet med dobbelt afskærmning for at sikre optimal billed- og lydkvalitet. Afskærmning 90dB 90° vinkel Dobbelt afskærmning

Produktspecifikationer

Mærke: Vivanco
Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 1.5 m
EAN: 4008928480337
Varenr.: 0999480333
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivanco antennekabel vinklet 90dB, 1,5 meter
59 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivanco antennekabel, 90 d, 1,5 meter
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK36,74 kr75,74 krKøb
2Proshop DK37 kr76 krKøb
3LavprisEl58 kr58 krKøb
4Greenline59 kr59 krKøb
5BilligVVS DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid

PriceData har fulgt prisen på Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid i 98 dage. Laveste pris i perioden er 36,74 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 36,74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Vivanco 48/20 15WW - Forlængerkabel til antenne - IEC-forbindelse han vinklet til IEC-forbindelse hun vinklet - 1.5 m - dobbelt afskærmet koaksial - 90 dB - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202636,74 kr14,26 kr (28%)
25. apr. 202651 kr7 kr (16%)
11. apr. 202644 kr2 kr (5%)
26. mar. 202642 kr3,93 kr (9%)
25. mar. 202645,93 kr3,93 kr (9%)
24. feb. 202642 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret