Gå til hovedindhold

Gillian Jones Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort

Gillian JonesKufferter og taskerEAN: 5713982009798
Pris fra 249 krtil 449,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 200,95 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones - Vittorio Toilettaske Dad Sæt
-45%249 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones - Vittorio Toilettaske Dad Sæt billede

Produktinformation

Vittorio DAD Toilettaske inkl personlig plejeprodukter

Produktspecifikationer

Kategori: Barbering og hårfjerning Mænd
Farve: Sort (Black)
EAN: 5713982009798
Varenr.: 5713982009798
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort
279,95 kr
Til butik
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Herre toilettaske med indhold - sort læder
-30%315 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Herre toilettaske med indhold - sort læder billede

Produktinformation

Herre toilettaske VITTORIO fra Cimi i sort blød læder med påsatte lyse stof striber. Den lækre maskuline toilettaske har forskellige nødvendige redskaber inkluderet i det ene rum, hvor de sidder fast med elastik. Der medfølger diverse redskaber som en kam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Herre toilettaske
EAN: 5713982009798
Varenr.: 63728
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Toilettaske med produkter
316 kr
Til butik
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vittorio Herre Toilettaske Sort
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
2Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
3Fenomen.dk315 kr315 krKøb
4Teknikproffset DK316 kr365 krKøb
5Hugo P449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort

PriceData har fulgt prisen på Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 48% den seneste måned. Der er registreret 84 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Vittorio - Toilettaske Med Indhold - For The Dad - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026249 kr93 kr (60%)
24. maj 2026156 kr103,8 kr (199%)
23. maj 202652,2 kr103,8 kr (67%)
22. maj 2026156 kr1 kr (1%)
21. maj 2026157 kr1 kr (1%)
20. maj 2026158 kr1 kr (1%)
10. maj 2026159 kr1 kr (1%)
9. maj 2026160 kr1 kr (1%)
8. maj 2026161 kr1 kr (1%)
7. maj 2026162 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret