Gå til hovedindhold

Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g

VitayummyVitaminer og tilskudEAN: 5713918001551
Pris fra 114,95 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44,05 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,45 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g
114,95 kr
Til butik
Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g billede

Produktinformation

Velsmagende hverdagsvitaminer – nu med skøn smag af salted caramel!VitaYummy Adults Multi kombinerer vigtige vitaminer og mineraler med en lækker smagsoplevelse. Produktet indeholder blandt andet vitaminerne A, D, E og B12, som alle bidrager til at understøtte et velfungerende immunsystem.Vitamin A hjælper med at bevare et normalt syn samt sund hud og slimhinder og understøtter en normal jernomsætning.Vitamin D bidrager til at opretholde sunde knogler, tænder og en normal muskelfunktion.Vitamin E fungerer som en antioxidant, der beskytter kroppens celler mod oxidativt stress.Vitamin B12 medvirker til at reducere træthed og udmattelse.Derudover indeholder VitaYummy Adults Multi jod, som understøtter normal kognitiv funktion og et velfungerende nervesystem.Den nye variant har en udsøgt saltkaramel-smag, og den smukke naturlige farve stammer fra æble, gulerod og hibiscus.

Produktspecifikationer

Mærke: Vitayummy
Kategori: Vitaminer
Størrelse: 180.00g
Artikel nr.: 5713918001551
EAN: 5713918001551
Varenr.: 5713918001551
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vitayummy Adults Multi Salted Caramel 60pcs
-25%126 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
VitaYummy Adults Multi Salted Caramel 60 pieces
-12%140,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
VitaYummy Adults Multi Salted Caramel 60 pieces billede

Produktinformation

VitaYummy Adults Multi Salted Caramel er multivitaminer til voksne i form af lækre, bløde og velsmagende vingummibjørne. Vingummivitaminerne indeholder blandt andet vitamin A, D, E, og B12, der alle bidrager til at vedligeholde immunsystemet. Vingummierne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VitaYummy
Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5713918001551
Varenr.: 120550
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Adults Multi Salted Caramel 60 stk gummies
149 kr
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
VitaYummy Adults Multi, Salted Caramel, 60 Gummies
159 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
VitaYummy Adults Multi, Salted Caramel, 60 Gummies
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK114,95 kr143,95 krKøb
2Cocopanda DK126 kr126 krKøb
3NiceHair.dk140,97 kr140,97 krKøb
4Bodystore DK149 kr198 krKøb
5Core Nutrition DK159 kr159 krKøb
6Healthwell DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g

PriceData har fulgt prisen på Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g i 160 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 114,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 114,95 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Vitayummy Adults Multi Vitamin Salted Caramel 180 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026114,95 kr2,98 kr (3%)
14. apr. 2026111,97 kr2,98 kr (3%)
8. apr. 2026114,95 kr13,12 kr (13%)
5. apr. 2026101,83 kr13,12 kr (11%)
4. apr. 2026114,95 kr13,12 kr (13%)
24. mar. 2026101,83 kr2,24 kr (2%)
16. mar. 202699,59 kr15,36 kr (13%)
15. mar. 2026114,95 kr15,36 kr (15%)
14. mar. 202699,59 kr15,36 kr (13%)
6. mar. 2026114,95 kr17,5 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret