Gå til hovedindhold

House Nordic Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm

House NordicBorde til underholdningscentre og tvTo hylder og stålrammeModerne stue og underholdningEAN: 5713917005611

House Nordic Vita TV-møbel i sort med to hylder og stålramme. Perfekt til moderne stue med plads til TV og opbevaring i elegant sort design. Læs mere

Pris fra 485 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 464,55 kr 26. maj

Sammenlign priser på Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vita tv møbel med 2 hylder, sort
485 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm - 2501030
499,95 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Vita Tv-Bænk - Tv Bænk, 2 Hylder, Sort, Sort Stel 100X36X45 Cm
531 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm
599 kr
Til butik
Gå til Lammeuld.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vita TV-bænk - TV-bænk med 2 hylder, sort med sorte ben
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ebuy24 DK485 kr534 krKøb
2Homeshop DK499,95 kr499,95 krKøb
3Billige Bolig Møbler531 kr531 krKøb
4Bolig & Haven599 kr599 krKøb
5Lammeuld.dk639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Vita TV-møbel sort

House Nordic

House Nordic Vita TV-møbel i sort med to hylder og stålramme. Perfekt til moderne stue med plads til TV og opbevaring i elegant sort design.

• tv-bord
• tv-bænk
• tv-skab
• tv-møbel
• house nordic
• vita
• sort tv-bord
• metalben tv-bord
• Moderne stue og underholdning
• To hylder og stålramme

Beskrivelse

House Nordic Vita TV-møbel i sort er et stilrent og funktionelt TV-bord, der kombinerer moderne design med praktisk opbevaring. TV-møblet har en robust sort stålramme og to praktiske hylder i sort melaminfolie, der giver reichelig plads til TV-udstyr, spillekonsoller og andre elektroniske enheder. Med målene 100x36x45 cm passer den perfekt til de fleste moderne stuer og giver både æstetisk appel og funktionalitet. Den solide konstruktion i stål og spånplade sikrer lang holdbarhed, mens det elegante sorte design passer til enhver indretningsstil. Leveres adskilt for nem transport.

Specifikationer

dybde:36 cm
farve:Sort
vægt:8 kg
bredde:100 cm
højde:45 cm
levering:Adskilt/usamlet
steltype:Sorte metalben
materiale:Stål, spånplade, melaminfolie
varenummer:2501030
antal_hylder:2 stk

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Skal TV-møblet samles selv?

Ja, House Nordic Vita TV-møbel leveres adskilt og skal samles selv. Al nødvendig hardware og monteringsvejledning er inkluderet.

Hvor meget vægt kan TV-møblet bære?

Med sin solide stålkonstruktion kan Vita TV-møblet bære de fleste moderne TV og supplerende udstyr som lydanlæg og spillekonsoller.

Passer møblet til alle TV-størrelser?

Med en bredde på 100 cm er Vita TV-møbel ideelt til TV i størrelserne 32-50 tommer, afhængigt af TV'ets fodbredde.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm

PriceData har fulgt prisen på Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 464,55 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Vita TV-Bænk - TV-bord med sort ramme og to sorte hylder 100x36x45 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026485 kr20,45 kr (4%)
26. maj 2026464,55 kr20,45 kr (4%)
24. maj 2026485 kr20,45 kr (4%)
16. maj 2026464,55 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret