Gå til hovedindhold

House Nordic Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm

House NordicSkoopbevaringEAN: 5713917021574
Pris fra 299 krtil 650 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Vita Skohylde med to hylder, B79 cm
-25%299 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Vita Skohylde med to hylder, B79 cm billede

Produktinformation

Smart og enkelt skohylde! Alsidig møbel med to hylder og sorte metalben. Kan bruges både i garderobe og værelser. Farve: Sort Materiale: Stål Mål: H32 x B79 x D34 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917021574
Varenr.: 44113484546300
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm
389 kr
Til butik
Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm billede

Produktinformation

Få styr på dine sko med den elegante Vita Skohylde. Denne skohylde er designet til at organisere og præsentere dine sko på en stilfuld måde. Med dens sorte stål stel og to hylder får du ikke kun en praktisk opbevaringsløsning, men også et moderne og tidlø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Sko og tøjopbevaring,Alle produkter
Farve: Sort
Størrelse: L:34cm B:79cm H:32cm
EAN: 5713917021574
Varenr.: 8423531184405
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vita skoskab 2 hylder sort
429 kr
Til butik
Vita skoskab 2 hylder sort billede

Produktinformation

Vita skoskab 2 hylder sort er en Skoskabe i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Vita skoskab 2 hylder sort. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Skoskabe
Størrelse: 79 cm x 32 cm
Vægt: 8.7g
Artikel nr.: 46-4291235
EAN: 5713917021574
Varenr.: 46-4291235
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Zeta - Skohylde i sort metal
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven299 kr299 krKøb
2Billige Bolig Møbler389 kr389 krKøb
3ebuy24 DK429 kr478 krKøb
43-nordic650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm

PriceData har fulgt prisen på Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm i 129 dage. Laveste pris i perioden er 271,15 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Vita Skohylde - Skohylde, 2 Hylder, Sort Stål Stel 79X34 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026299 kr50 kr (14%)
29. apr. 2026349 kr50 kr (17%)
6. mar. 2026299 kr27,85 kr (10%)
22. feb. 2026271,15 kr27,85 kr (9%)
11. feb. 2026299 kr130 kr (30%)
10. feb. 2026429 kr130 kr (43%)
9. feb. 2026299 kr130 kr (30%)
8. feb. 2026429 kr130 kr (43%)
6. feb. 2026299 kr90 kr (23%)
5. feb. 2026389 kr90 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret