Gå til hovedindhold

House Nordic Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm

House NordicSidebordeEAN: 5713917031535
Pris fra 485 krtil 531 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vita konsolbord 1 hylde travertin dekor
485 kr
Til butik
Vita konsolbord 1 hylde travertin dekor billede

Produktinformation

Denne konsolbord kombinerer en rå betonoverflade med et stilrent metalstel, hvilket giver et moderne og industrielt udtryk. Den slanke konstruktion gør bordet perfekt til smalle rum som entreer eller gange, hvor det både kan bruges som dekorativt element og praktisk opbevaringsplads. Det enkle design gør det muligt at kombinere med forskellige stilarter og indretningstemaer, fra det minimalistiske hjem til det mere rustikke.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Konsolborde
Størrelse: 26 cm x 80 cm
Vægt: 6g
Artikel nr.: 46-2302001
EAN: 5713917031535
Varenr.: 46-2302001
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Vita Konsolbord - Travertin look, 110x26x80cm.
-20%499 kr
Før 625 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Vita Konsolbord - Travertin look, 110x26x80cm. billede

Produktinformation

Vita konsolbord - Travertin look og sort stel! Opgrader din indretning med Vita Konsolbordet, der bringer en elegant og moderne følelse til ethvert rum. Med sit stilfulde travertin-look og slanke sorte stel er dette konsolbord både praktisk og æstetisk ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917031535
Varenr.: 49116739764554
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm
531 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ebuy24 DK485 kr534 krKøb
2Bolig & Haven499 kr499 krKøb
3Billige Bolig Møbler531 kr531 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm

PriceData har fulgt prisen på Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 485 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 486 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Vita Konsolbord - Konsolbord, 1 Hylde, Travertin Look, Sort Stel 110X26X80 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026485 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret