Gå til hovedindhold

Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort

VisionEAN: 4986194000001
Pris fra 49 krtil 231 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vision Usb Cable 1 M Usb 3.2 Gen 1
49 kr
Til butik
Vision Usb Cable 1 M Usb 3.2 Gen 1 billede

Produktinformation

Introducing Vision USB-kabel 1 M USB 3.2 Gen 1 (varenummer: TC 1MUSBC/BL) – det perfekte valg til hurtig og effektiv dataoverførsel. Dette 1 meter lange kabel understøtter USB 3.2 Gen 1, hvilket giver en lynhurtig overførselshastighed på op til 5 G

Produktspecifikationer

Mærke: Vision
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4986194000001
Varenr.: 67906
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vision Professional USB Type-C kabel 1m Sort
106 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort billede

Produktinformation

USB 3.2 Gen 1-hastigheder på 5 Gbps til hurtige filoverførsler Understøtter 3 A strøm, oplader telefoner og mindre enheder hurtigt Vendbare USB-C-stik gør tilslutninger enkle og fejlfrie 1 m længde passer til skrivebordet, holdbart 4,5 mm kabel med nikkelbelagte kontakter CE- og FCC-certificeret, plug and play til hurtig udrulning på kontoret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vision
Kategori: USB Kabler
Artikel nr.: TC 1MUSBC/BL
EAN: 4986194000001
Varenr.: 5011304135

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop49 kr49 krKøb
2CompuMail DK106 kr106 krKøb
3Dustin DK231 kr317,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort

PriceData har fulgt prisen på Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 64% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Vision Tc 1musbc/bl Usb-kabel 1 M Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Usb B Usb C Sort 1m Usb-c Usb-c Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202649 kr57 kr (54%)
24. maj 2026106 kr57 kr (116%)
19. maj 202649 kr88 kr (64%)
18. maj 2026137 kr88 kr (180%)
28. apr. 202649 kr87 kr (64%)
27. apr. 2026136 kr87 kr (178%)
24. apr. 202649 kr87 kr (64%)
23. apr. 2026136 kr87 kr (178%)
8. apr. 202649 kr89 kr (64%)
7. apr. 2026138 kr89 kr (182%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret