Gå til hovedindhold

Boligcenter Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm

BoligcenterSengetøjEAN: 8721288603326
Pris fra 679 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 659 kr 5. maj

Sammenlign priser på Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer
-32%679 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer billede

Produktinformation

Winter Duvet Down og Pudesæt stræber efter at maksimere komforten i dit soveværelse. Det slanke, boks-synede design passer perfekt ind i moderne indretning og giver både flot udseende og en varm oplevelse. Dynen med dun tilbyder rigtig god isolering, perfekt til kolde vinteraftener, mens puden hjælper dig til en god og rolig søvn. Oplev hyggelige nætter med dette stilfulde soveværelsestilbehør. Premium materialer: Lavet med højkvalitets dun, giver denne dyne dig uovertruffen varme og lethed. De fine fjer sikrer god isolering, så du kan sove komfortabelt, selv på de kolde dage. Dunjene er pakket ind i et blødt bomuldsbetræk, der effektivt transporterer fugt væk og er allergivenligt, hvilket gør søvnen mere behagelig.Designkvalitet: Det moderne boks-synede design passer godt til enhver indretning i soveværelset og giver et rent look. Den fine syteknik gør, at fyldet holdes på plads, så du får jævn varme og blødhed.Fuldt sengetøjssæt: Dette sæt leveres med både dyne og pude, hvilket giver en sammenhængende stil og en komplet løsning til dit sengetøj. Både puden og dynen er essentielle for en komfortabel søvnoplevelse, så det er et godt valg for dig, der ønsker varmt og praktisk sengetøj.Flerfoldig brug: Velegnet til indendørs brug, kan dette dyne- og pudesæt bruges i gæsteværelser eller som en fast del i master suites. Dets alsidighed gør det perfekt for dem, der leder efter varme og stil i deres sengetøj.Nemme vedligeholdelse: Med nemme plejeanvisninger kan både dyne og pude vaskes i maskine ved op til 40°C, så de holder sig pæne og komfortable i lang tid. Farve: HvidMateriale: DunfjerSamlede dimensioner: 200 x 140 CM (L x B)Vægt: 2.88 kgÅndbart materialeBox-stitch quiltet designFyldmateriale: Dun, fjerMed 1 pudeIndendørs / udendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:1 x D...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengetøj
Vægt: 3.47g
EAN: 8721288603326
Varenr.: 1713264
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer
-31%699 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer billede

Produktinformation

Winter Duvet Down og Pudesæt stræber efter at maksimere komforten i dit soveværelse. Det slanke, boks-synede design passer perfekt ind i moderne indretning og giver både flot udseende og en varm oplevelse. Dynen med dun tilbyder rigtig god isolering, perfekt til kolde vinteraftener, mens puden hjælper dig til en god og rolig søvn. Oplev hyggelige nætter med dette stilfulde soveværelsestilbehør. Premium materialer: Lavet med højkvalitets dun, giver denne dyne dig uovertruffen varme og lethed. De fine fjer sikrer god isolering, så du kan sove komfortabelt, selv på de kolde dage. Dunjene er pakket ind i et blødt bomuldsbetræk, der effektivt transporterer fugt væk og er allergivenligt, hvilket gør søvnen mere behagelig.Designkvalitet: Det moderne boks-synede design passer godt til enhver indretning i soveværelset og giver et rent look. Den fine syteknik gør, at fyldet holdes på plads, så du får jævn varme og blødhed.Fuldt sengetøjssæt: Dette sæt leveres med både dyne og pude, hvilket giver en sammenhængende stil og en komplet løsning til dit sengetøj. Både puden og dynen er essentielle for en komfortabel søvnoplevelse, så det er et godt valg for dig, der ønsker varmt og praktisk sengetøj.Flerfoldig brug: Velegnet til indendørs brug, kan dette dyne- og pudesæt bruges i gæsteværelser eller som en fast del i master suites. Dets alsidighed gør det perfekt for dem, der leder efter varme og stil i deres sengetøj.Nemme vedligeholdelse: Med nemme plejeanvisninger kan både dyne og pude vaskes i maskine ved op til 40°C, så de holder sig pæne og komfortable i lang tid. Farve: HvidMateriale: DunfjerSamlede dimensioner: 200 x 140 CM (L x B)Vægt: 2.88 kgÅndbart materialeBox-stitch quiltet designFyldmateriale: Dun, fjerMed 1 pudeIndendørs / udendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:1 x Duvet1 x Pude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetøj
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 3.47g
EAN: 8721288603326
Varenr.: 1713264
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer
-31%699 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetøj
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 3.47g
EAN: 8721288603326
Varenr.: 1713264
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK679 kr679 krKøb
2Livera DK699 kr768 krKøb
3Vivas DK699 kr768 krKøb
4BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm

PriceData har fulgt prisen på Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 714 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 140 x 200 cm / 40 x 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026679 kr20 kr (3%)
5. maj 2026659 kr100 kr (13%)
4. feb. 2026759 kr100 kr (15%)
2. feb. 2026659 kr100 kr (13%)
1. feb. 2026759 kr100 kr (15%)
31. jan. 2026659 kr100 kr (13%)
29. jan. 2026759 kr100 kr (15%)
28. jan. 2026659 kr31 kr (4%)
26. jan. 2026690 kr52 kr (7%)
22. jan. 2026742 kr43 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret