Gå til hovedindhold

Boligcenter Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm

BoligcenterSengetøjEAN: 8721288601971
Pris fra 679 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer
-29%679 kr
Før 963 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer billede

Produktinformation

Vinterdynen i dun er perfekt til kolde nætter og fokuserer på både komfort og stil. Den er lavet til vinterbrug og giver dig en luksuriøs søvnoplevelse, der gør dit soveværelse til et hyggeligt fristed. Det moderne design har rene linjer og en minimalistisk stil, så den passer ind i forskellige soveværelser. Premium dunfyld Denne dyne, som består af dun og fjer, giver dig en varm og komfortabel søvn. Dunene er bløde og lette, mens fjerene giver struktur og støtte, så du kan sove trygt. Det er perfekt til dem, der har brug for god sengetøj i de kolde måneder.Kasse-stik quiltet design Denne funktion sørger for, at dunene og fjerene er jævnt fordelt i dynen og forhindrer, at det klumper sig. Det giver ensartet varme og holder dynens luksuriøse fylde intakt, så hver nat føler sig lige så behagelig som den første. Det quiltede design tilføjer også et touch af elegance til dynens udseende.Alsidig indendørs brug Denne dyne er ideel til soveværelser og forvandler ethvert rum til en varm oase. Den er perfekt til alle boligforhold - fra livlige familier til hyggelige lejligheder, med sit lette og åndbare materiale, som giver den en fordel over mindre praktiske alternativer og kombinerer funktionalitet med luksus.Problemfri pleje Dynen kan nemt vaskes i maskinen, hvilket gør det nemt at holde den ren og pæn, nat efter nat.Komplet sengesæt Dette produkt inkluderer både en dyne og en pude, hvilket giver dig alt, hvad du skal bruge til dit indendørs sengetøj. Sættet er ideelt til at supplere forskellige soveværelsesindretninger og gør din hviletid både forfriskende og pæn at se på. Farve: HvidMateriale: DunfjerSamlede dimensioner: 200 x 135 CM (L x B)Vægt: 3.9 kgÅndbart materialeBox-stitch quiltet designFyldmateriale: Dun, fjerMed 1 pudeIndendørs / udendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:<...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengetøj
Vægt: 4.38g
EAN: 8721288601971
Varenr.: 1713164
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer
-29%699 kr
Før 983 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer billede

Produktinformation

Vinterdynen i dun er perfekt til kolde nætter og fokuserer på både komfort og stil. Den er lavet til vinterbrug og giver dig en luksuriøs søvnoplevelse, der gør dit soveværelse til et hyggeligt fristed. Det moderne design har rene linjer og en minimalistisk stil, så den passer ind i forskellige soveværelser. Premium dunfyld Denne dyne, som består af dun og fjer, giver dig en varm og komfortabel søvn. Dunene er bløde og lette, mens fjerene giver struktur og støtte, så du kan sove trygt. Det er perfekt til dem, der har brug for god sengetøj i de kolde måneder.Kasse-stik quiltet design Denne funktion sørger for, at dunene og fjerene er jævnt fordelt i dynen og forhindrer, at det klumper sig. Det giver ensartet varme og holder dynens luksuriøse fylde intakt, så hver nat føler sig lige så behagelig som den første. Det quiltede design tilføjer også et touch af elegance til dynens udseende.Alsidig indendørs brug Denne dyne er ideel til soveværelser og forvandler ethvert rum til en varm oase. Den er perfekt til alle boligforhold - fra livlige familier til hyggelige lejligheder, med sit lette og åndbare materiale, som giver den en fordel over mindre praktiske alternativer og kombinerer funktionalitet med luksus.Problemfri pleje Dynen kan nemt vaskes i maskinen, hvilket gør det nemt at holde den ren og pæn, nat efter nat.Komplet sengesæt Dette produkt inkluderer både en dyne og en pude, hvilket giver dig alt, hvad du skal bruge til dit indendørs sengetøj. Sættet er ideelt til at supplere forskellige soveværelsesindretninger og gør din hviletid både forfriskende og pæn at se på. Farve: HvidMateriale: DunfjerSamlede dimensioner: 200 x 135 CM (L x B)Vægt: 3.9 kgÅndbart materialeBox-stitch quiltet designFyldmateriale: Dun, fjerMed 1 pudeIndendørs / udendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:1 x Duvet1 x Pude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetøj
Størrelse: 135 x 200 cm
Vægt: 4.38g
EAN: 8721288601971
Varenr.: 1713164
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer
-29%699 kr
Før 983 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinter dyne med pude 2 stk Hvid Dunfjer billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetøj
Størrelse: 135 x 200 cm
Vægt: 4.38g
EAN: 8721288601971
Varenr.: 1713164
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK679 kr679 krKøb
2Livera DK699 kr768 krKøb
3Vivas DK699 kr768 krKøb
4BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm

PriceData har fulgt prisen på Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm i 140 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Vinter Dyne Med Pude 2 Dele Dunfjer - 135 x 200 cm / 80 x 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026679 kr50 kr (7%)
4. feb. 2026729 kr20 kr (3%)
2. feb. 2026709 kr20 kr (3%)
1. feb. 2026729 kr20 kr (3%)
31. jan. 2026709 kr20 kr (3%)
29. jan. 2026729 kr20 kr (3%)
28. jan. 2026709 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026729 kr20 kr (3%)
20. jan. 2026709 kr20 kr (3%)
17. jan. 2026729 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret