Gå til hovedindhold

Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader)

MakitaSlibemaskinerEAN: 0088381660112
Pris fra 634 krtil 819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 14. maj

Sammenlign priser på Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 634 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DGA452Z Angle Grinder
634 kr
Til butik
Makita DGA452Z Angle Grinder billede

Produktinformation

Vinkelkværn, ledningfri, 115 mm, intet batteri, 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: DGA452Z
EAN: 0088381660112
Varenr.: 2585350
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DGA452Z Vinkelsliber 18V Batteri og lader ikke inkluderet
637 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DGA452Z - Vinkelsliber - ledningfri - 115 mm - intet batteri - 18 V
676 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Makita DGA452Z Vinkelsliber uden batteri
706 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader)
-29%739 kr
Før 1.048 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader)
-29%759 kr
Før 1.068 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DGA452Z Vinkelsliber 18V Batteri og lader ikke inkluderet
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK634 kr673 krKøb
2CompuMail DK637 kr637 krKøb
3CS MEGASTORE DK676 kr715 krKøb
4Teknikproffset DK706 kr765 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr828 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader)

PriceData har fulgt prisen på Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 706 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 656 kr.

Den nuværende pris på 634 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Vinkelsliber 115 mm Makita DGA452Z - ledningsfri 18 V (uden batteri og lader) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026634 kr3 kr (0%)
27. maj 2026637 kr9 kr (1%)
25. maj 2026628 kr13 kr (2%)
21. maj 2026641 kr7 kr (1%)
15. maj 2026634 kr12 kr (2%)
14. maj 2026622 kr6 kr (1%)
3. maj 2026628 kr9 kr (1%)
22. apr. 2026637 kr16 kr (2%)
14. apr. 2026653 kr10 kr (2%)
20. mar. 2026643 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret