Gå til hovedindhold

JO Safety Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387057109
Pris fra 380 krtil 400 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte
380 kr
Til butik
Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm Dette vinkelskilt med symbolet og teksten for "1ste hjælp" er en essentiel del af enhver sikkerhedsløsning, der markerer placeringen af førstehjælpsudstyr i nødsituationer. Skiltet er fremst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387057109
Varenr.: 49298852282705
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten380 kr380 krKøb
2JO Safety DK400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte i 32 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 380 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Vinkelskilt - 1ste hjælp - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026380 kr20 kr (5%)
24. maj 2026400 kr20 kr (5%)
21. maj 2026380 kr20 kr (5%)
20. maj 2026400 kr20 kr (5%)
3. maj 2026380 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret