Gå til hovedindhold

JO Safety Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet

JO SafetySkiltningEAN: 5708387057093
Pris fra 380 krtil 400 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet
380 kr
Til butik
Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet billede

Produktinformation

Vinkelskilt Øjenskyl 131003 Vinkelskilt Øjenskyl 131003 er det ideelle valg til at sikre, at dine øjenskyl er tydeligt markeret og nemt synlige. Dette vinkelskilt er designet til at give tydelig retning til øjenskyllet, hvilket er afgørende for sikkerhede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387057093
Varenr.: 47227863171409
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vinkelskilt - Øjenskyl - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten380 kr380 krKøb
2JO Safety DK400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet

PriceData har fulgt prisen på Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet i 87 dage. Den nuværende pris er 380 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Vinkelskilt Øjenskyl 131003 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Nødskilte | V-formet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026380 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret