Gå til hovedindhold

Viega Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211264000
Pris fra 33 krtil 39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze
33 kr
Til butik
Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze billede

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Messing rr og fittings Vinkler & bjninger
EAN: 4015211264000
Varenr.: 048092306
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4"
33 kr
Til butik
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings er velegnet som et alternativ til messing fittings i installationer med rustfrie rør hvor drikkevandet er aggressivt. Rødgods fittings er godkendt til brugsvand, og rødgodslegeringen er utroligt korrosionsbestandigt, så du slipper for afz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4015211264000
Varenr.: 048092306
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4"
35 kr
Til butik
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 3/4" billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4015211264000
Varenr.: 048092306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 3/4 rødgods 90 grader muffe/nippel
35,19 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Vinkel Mf/Np 90Gr 3/4
35,84 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/np 90gr 3/4
37,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 90° muffe/nippel 3/4" rødgods
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK33 kr33 krKøb
2LavprisVVS33 kr33 krKøb
3BilligVVS DK35 kr35 krKøb
4CS MEGASTORE DK35,19 kr74,19 krKøb
5Billigelogvvs.dk35,84 kr35,84 krKøb
6MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
7Proshop DK39 kr78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze

PriceData har fulgt prisen på Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze i 147 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Vinkel 90, 3/4" muffe/nippel, rdgods silicium bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202633 kr2 kr (6%)
1. jun. 202635 kr2 kr (6%)
14. feb. 202633 kr1 kr (3%)
13. feb. 202634 kr1 kr (3%)
10. feb. 202633 kr1 kr (3%)
9. feb. 202634 kr1 kr (3%)
6. feb. 202633 kr1 kr (3%)
5. feb. 202634 kr1 kr (3%)
29. jan. 202633 kr1 kr (3%)
28. jan. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret