Gå til hovedindhold

Boligcenter Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus

BoligcenterRullegardinerEAN: 8721158917874
Pris fra 469 krtil 549 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 5. maj

Sammenlign priser på Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus
469 kr
Til butik
Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus billede

Produktinformation

Dette rullende bambusvinduesgardin bringer et strejf af elegance og ro til ethvert rum med sit moderne design og naturlige nuance. Perfekt til dem, der ønsker at forbedre æstetikken i deres bolig, komplementerer bambusmaterialet naturligt enhver farvepalette, hvilket gør det ideelt til soveværelset eller stuen. Uanset om det er sommer eller en anden sæson, giver disse alsidige gardiner et subtilt diffust lys, der ubesværet blødgør rummets atmosfære. Naturmateriale: Fremstillet af autentisk bambus, giver disse gardiner en naturlig og jordnær æstetik til dine vinduer samtidig med at de tilbyder holdbarhed og miljøvenlighed. Bambusens fine tekstur og iboende styrke gør det til et praktisk valg for at opretholde stil og funktionalitet, hvilket giver modstandsdygtighed mod daglig slid.Funktionelt Design: Disse rullende gardiner har et manuelt åbnesystem, der giver brugerne mulighed for nemt at justere lysniveauer og privatliv efter eget valg. Enkelheden i denne mekanisme sikrer langvarig pålidelighed uden behov for elektronisk assistance, hvilket gør det til en problemfri betjening.Moderne Stil: I overensstemmelse med moderne designprincipper har gardinerne slanke, rene linjer, der udstråler enkelhed og sofistikering. Deres minimalistiske charme integreres problemfrit i enhver indretning og udstråler diskret appel uden at overmande æstetisk balance eller visuel harmoni i rummet.Lysfiltreringskapacitet: Udstyret med en gennemskinnelig panel, der diffunderer lyset, mindsker gardinerne hårdt direkte sollys, samtidig med at de tillader rigeligt naturligt lys. Denne evne skaber en afslappende atmosfære, der holder rummene lyse, men hyggelige, og mindsker blænding på skærme og andre flader.Udvendt montering: Designet til udvendige vinduesmontager, øger disse gardiner den tilsyneladende vinduesstørrelse og sikrer fuld dækning. Monteret på vægge eller over vinduesrammer giver de fleksibel montering, som sikrer, at de imødekommer forskellige rum- og æstetiske krav. Farve: BrunMateriale: BambusSlutte: TekstureretSamlede dimensioner: 120 x 1.2 x 220 CM (L x B x H)Vægt: 2.1 kgSammenfoldeligIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Rullevæg BlindAntal varer: 1 Børn kan stranguleres i løkker fra snore, kæder og ledninger, der bruges til at betjene produktet. Hold ledninger utilgængeligt for små børn for at undgå kvælning. Ledninger og snore kan vikle sig rundt om et barns hals. Fjern senge, vugger og møbler fra vinduer med snore. Bind ikke snore sammen. Sørg for, at ledninger ikke snos og skaber en løkke. Afstanden fra gulvet til bunden af træksnoren skal være mere end 1,5 m. Produktet må ikke eftermonteres, og hvis en del er beskadiget eller mangler, skal du kontakte din lokale distributør for at få hjælp.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Rullegardiner
Størrelse: 120 x 220 cm
Vægt: 3.11g
EAN: 8721158917874
Varenr.: 1697085
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rullegardin Med Gardiner 120 X 220 Cm Bambus
-31%549 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rullegardin Med Gardiner 120 X 220 Cm Bambus billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette rullegardin bringer elegance til dit hjem og kombinerer moderne stil med praktisk funktion. Navnet 'Simple Rullegardin'viser, at det er en smart vinduesløsning, der er perfekt til at give stuen eller soveværelset et lækkert udseende. Det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Rullegardiner
EAN: 8721158917874
Varenr.: 63818100441437

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Livera DK469 kr538 krKøb
2BoligRetning549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus

PriceData har fulgt prisen på Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus i 140 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er 35% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Vindues Blind Geometrisk Brun 120 x 220 cm Bambus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026469 kr20 kr (4%)
31. maj 2026449 kr100 kr (18%)
27. maj 2026549 kr100 kr (22%)
26. maj 2026449 kr20 kr (5%)
5. maj 2026429 kr120 kr (39%)
4. feb. 2026309 kr30 kr (11%)
2. feb. 2026279 kr30 kr (10%)
1. feb. 2026309 kr30 kr (11%)
31. jan. 2026279 kr30 kr (10%)
29. jan. 2026309 kr30 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret