Gå til hovedindhold

Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde

Villeroy & BochToiletterEAN: 4051202844493
Pris fra 1.900 krtil 2.385 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 485 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1900 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde
1.900 kr
Til butik
Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Mrker Villeroy & Boch
EAN: 4051202844493
Varenr.: 617175200
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, 112 cm
1.900 kr
Til butik
Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, 112 cm billede

Produktinformation

Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, 112 cm ViConnect indbygningscisterne fra Villeroy & Boch er med justerbare vægflanger og kan også monteres i hjørnet hvis det ønskes. Siddehøjden er justerbar, anbefalet siddehøjde er 420 mm. Den er belastnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter
Farve: blue
Størrelse: 1120 mm x 525 mm x 135 mm
EAN: 4051202844493
Varenr.: 617175200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch V&b 9223 viconnect indbygningscisterne
1.938 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
V&B 9223 ViConnect justerbar indbygningscisterne 1170 mm
2.297 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, 112 cm
2.385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.900 kr1.900 krKøb
2LavprisVVS1.900 kr1.900 krKøb
3Proshop DK1.938 kr1.938 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.297 kr2.297 krKøb
5BilligVVS DK2.385 kr2.385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde

PriceData har fulgt prisen på Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.900 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 2.044 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.977 kr.

Den nuværende pris på 1.900 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Villeroy & Boch ViConnect indbygningscisterne, frontbetjent, 1120 mm hjde, 525 mm bredde, 135 mm dybde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.900 kr1 kr (0%)
2. jun. 20261.901 kr10 kr (1%)
1. jun. 20261.911 kr9 kr (0%)
30. maj 20261.902 kr9 kr (0%)
18. maj 20261.911 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.914 kr2 kr (0%)
11. maj 20261.916 kr29 kr (1%)
10. maj 20261.945 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.947 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.948 kr57 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret