Gå til hovedindhold

Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme

Pris fra 512 krtil 1.030 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 518 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 503 kr 25. maj

Sammenlign priser på Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 512 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90ml
512 kr
Til butik
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90ml billede

Produktinformation

EDP spray leverer en intens, krydret og sensuel duftoplevelse i et 90 ml format. Viktor & Rolf Spicebomb Extreme bygger videre på den originale duft med en skarpere, mere fængende profil, der åbner med sort peber forfinet af sprudlende grapefrugt og et strejf af allehånde, går over i et hjerte af kanel, safran og spidskommen afbalanceret af lavendel og afslutter med røget tobak, rav og en markant vaniljenote. Mærke: Viktor & Rolf Dufttype: Eau de Parfum (EDP) spray Størrelse: 90 ml Topnoter: sort peber, grapefrugt, allehånde Hjertenoter: kanel, safran, spidskommen, lavendel Basenoter: røget tobak, rav, vanilje En dristig, varm komposition skabt til at efterlade et langvarigt, vanedannende indtryk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614270659706
EAN: 3614270659706
Varenr.: 3109141
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIKTOR & ROLF M. SPICEBOMB EXTREME EDP 90 ML
524 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme
572 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme EDP 90 ml
599 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Eau De Parfum 90 ml
-25%660 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme - 90 ml - Edp
-33%694,95 kr
Før 1.030 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Men EDP 90 ml
-25%795 kr
Før 1.060 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Eau de Parfum - 90 ml
858 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Eau De Parfum 90 ml
1.030 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Eau De Parfum 90 ml
1.030 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK512 kr551 krKøb
2CS MEGASTORE DK524 kr563 krKøb
3Teknikproffset DK572 kr621 krKøb
4Beautycos DK599 kr599 krKøb
5Cocopanda DK660 kr660 krKøb
6BilligParfume.dk694,95 kr694,95 krKøb
7NiceHair.dk795 kr795 krKøb
8NordicFeel DK858 kr858 krKøb
9EauDeParfum.dk1.030 kr1.030 krKøb
10Lyko DK1.030 kr1.030 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme

PriceData har fulgt prisen på Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme i 142 dage. Laveste pris i perioden er 502 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 596 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 512 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Viktor & Rolf Spicebomb Extreme Edp Spray 90 ml Pour Homme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026512 kr6 kr (1%)
30. maj 2026506 kr1 kr (0%)
29. maj 2026507 kr2 kr (0%)
28. maj 2026505 kr7 kr (1%)
26. maj 2026512 kr9 kr (2%)
25. maj 2026503 kr3 kr (1%)
22. maj 2026506 kr6 kr (1%)
21. maj 2026512 kr3 kr (1%)
19. maj 2026509 kr1 kr (0%)
17. maj 2026510 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret