Gå til hovedindhold

Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml

Viktor & RolfEau de Parfum til hendeEAN: 3614274506167
Pris fra 854 krtil 1.400 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 546 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme EDP 100 ml
-39%854 kr
Før 1.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme EDP 100 ml billede

Produktinformation

Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme EDP er en duft der indfanger alle facetter af femininitet - en eksplosion af glæde og skønhed. Dette er ikke bare en parfume; det er en attitude. En fejring af moderne femininitet - fri, modig og kompromis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viktor Rolf
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614274506167
Varenr.: 123971
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum 100 m
944 kr
Til butik
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum 100 m billede

Produktinformation

Vi præsenterer Flowerbomb Pretty Peony – en duft, der indfanger alle facetter af femininitet, et udbrud af glæde og skønhed. Dette er ikke bare en parfume; det er en attitude. En fejring af moderne femininitet – fri, modig og kompromisløst girly. Omfavn din sarte styrke, din yndefulde dristighed.Duften åbner med et udbrud af saftige jordbær, legende og forførende. Hjertet af duften blomstrer med den delikate, men livlige aroma af smuk pæon, hvor de florale noter tilfører et strejf af girly sofistikation. Til sidst lægger duften sig i en blød, sensuel omfavnelse af musk og efterlader et vedvarende spor af uimodståelig charme.Pretty Pink er den nye power. Den ikoniske diamantgranat får et modigt nyt look og introducerer Peony Girls’ nye favoritduft.Vov at være Pretty powerful, Pretty playful, Pretty provocative. Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum 100 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 39602002010
EAN: 3614274506167
Varenr.: 2063-165-0100
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml
1.137 kr
Til butik
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

Vi præsenterer Flowerbomb Pretty Peony – en duft, der fanger alle facetter af femininitet, et udbrud af glæde og skønhed. Dette er ikke bare en parfume, det er en attitude. Det er en fejring af moderne femininitet – fri, modig og uforstilt piget. Omfavn din delikate styrke og din yndefulde dristighed.    Duften åbner med et udbrud af saftige jordbær, legesyge og lokkende. Duftens hjerte blomstrer med en delikat, men livlig aroma af smuk pæon, hvis blomsternoter tilføjer et strejf af sofistikeret elegance. Til sidst lander duften i en blød, sensuel omfavnelse af moskus, der efterlader et dvælende spor af uimodståelig charme.    Pretty Pink er den nye styrke. Den ikoniske diamantgranat får et dristigt nyt look og præsenterer Peony Girls nye yndlingsduft. Tør at være Pretty powerful, Pretty playful, Pretty provocative.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 197469
EAN: 3614274506167
Varenr.: 197469
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Viktor & Rolf - Pretty Peony Edp 100 Ml
1.169,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme EdP (100 ml)
1.400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk854 kr854 krKøb
2Lyko DK944 kr944 krKøb
3NordicFeel DK1.137 kr1.137 krKøb
4Gucca.dk1.169,95 kr1.169,95 krKøb
5Bangerhead DK1.400 kr1.400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml i 119 dage. Laveste pris i perioden er 854 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.137 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Extreme Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026854 kr90 kr (10%)
30. maj 2026944 kr90 kr (11%)
28. apr. 2026854 kr283 kr (25%)
27. apr. 20261.137 kr17 kr (2%)
24. apr. 20261.120 kr17 kr (1%)
22. apr. 20261.137 kr17 kr (2%)
16. apr. 20261.120 kr280 kr (20%)
14. apr. 20261.400 kr280 kr (25%)
13. apr. 20261.120 kr279 kr (20%)
7. apr. 20261.399 kr349 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret