Gå til hovedindhold

Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste

VikanLegetøjEAN: 5705023115520
Pris fra 92,55 krtil 144,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 52,4 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92.55 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Børste til olie
-36%92,55 kr
Før 143,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Børste til olie billede

Produktinformation

Dette effektive rengøringsredskab er en særdeles holdbar og robust kost, der er specielt udviklet til at tackle rengøringsudfordringer i krævende miljøer. Produktet skiller sig ud ved sin evne til at håndtere våde og olieholdige områder med stor effektivi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Tekniske artikler
EAN: 5705023115520
Varenr.: 28203
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste
-20%115 kr
Før 143,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste billede

Produktinformation

Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår er en professionel og pålidelig løsning til at holde dit værksted rent og organiseret. Denne værkstedskost er specielt designet til at klare selv de mest krævende opgaver, herunder fejning af vådt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705023115520
Varenr.: 47429098668369
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan værkstedskost 40 cm
144,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk92,55 kr92,55 krKøb
2Sikkerhedsgiganten115 kr115 krKøb
3Dækbutikken - Dæk og Fælge144,95 kr144,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste

PriceData har fulgt prisen på Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste i 180 dage. Laveste pris i perioden er 90,08 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 143,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 92,55 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vikan Værkstedskost sort 44 cm - 66,5 cm, stive børstehår - 44 cm | Børster og koste | Auto serien | Fejekoste de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202692,55 kr22,45 kr (20%)
30. maj 2026115 kr22,45 kr (24%)
23. maj 202692,55 kr22,45 kr (20%)
22. maj 2026115 kr22,45 kr (24%)
15. maj 202692,55 kr22,45 kr (20%)
14. maj 2026115 kr22,45 kr (24%)
2. maj 202692,55 kr22,45 kr (20%)
1. maj 2026115 kr22,45 kr (24%)
18. apr. 202692,55 kr51,2 kr (36%)
17. apr. 2026143,75 kr51,2 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret