Gå til hovedindhold

Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader

VikanSpandeEAN: 5705022014459
Pris fra 89 krtil 136,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spand til fødevarer, Vikan, 6 l, brun, PP/rustfrit stål
89 kr
Til butik
Spand til fødevarer, Vikan, 6 l, brun, PP/rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Spande & tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 568866
EAN: 5705022014459
Varenr.: 24843646
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader
-20%109,2 kr
Før 136,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader billede

Produktinformation

Vikan fødevarespand 6 liter grå Denne 6-liters Vikan spand er en robust og hygiejnisk løsning til opbevaring og transport af både fødevarer og rengøringsmidler. Spanden er ideel til professionelle køkkener, catering og storkøkkener, hvor sikkerhed, hygie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Spande
EAN: 5705022014459
Varenr.: 55405517603192
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Spand, 6 Liter, Brun
136,5 kr
Til butik
Vikan Spand, 6 Liter, Brun billede

Produktinformation

Denne robuste 6-liters spand kan både bruges til rengøring og opbevaring af fødevarer. Spanden har en bred, drypfri hældetud, et solidt håndtag i rustfrit stål, hævet bund og en indvendig måleskala med forskellige måleenheder. Den flade side forhindrer sp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705022014459
Varenr.: 590790

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
2Sikkerhedsgiganten109,2 kr109,2 krKøb
3Globaltools.dk136,5 kr136,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader i 154 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 136,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Vikan Spand til fødevarer 6 literPP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevarer Håndtering | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202689 kr6 kr (6%)
13. maj 202695 kr14,2 kr (13%)
12. maj 2026109,2 kr27,3 kr (20%)
11. maj 2026136,5 kr27,3 kr (25%)
5. maj 2026109,2 kr14,2 kr (15%)
2. maj 202695 kr14,2 kr (13%)
1. maj 2026109,2 kr14,2 kr (15%)
27. apr. 202695 kr41,5 kr (30%)
26. apr. 2026136,5 kr27,3 kr (25%)
25. apr. 2026109,2 kr27,3 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret