Gå til hovedindhold

Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager

VikanRengøringsudstyrEAN: 5705020537530
Pris fra 33 krtil 35,8 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2,8 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rørbørste 5375, ø10×500 mm, stiv, blå
-26%33 kr
Før 44,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rørbørste 5375, ø10×500 mm, stiv, blå billede

Produktinformation

Ø10 mm stiv rørbørste til rengøring af rør og andre sværttilgængelige områder. Fås i flere farver. Rørbørster

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020537530
Varenr.: 564269
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørrenser, Vikan, 50cm, Ø1cm, blå, polyester/PP/rustfrit stål
35,49 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager
-20%35,8 kr
Før 44,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager billede

Produktinformation

Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 er den ultimative løsning til effektiv rengøring af flasker, rør og andre vanskeligt tilgængelige overflader. Med en længde på 50cm og en diameter på 10mm er denne rørbørste per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020537530
Varenr.: 47429081760081

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk33 kr33 krKøb
2CS MEGASTORE DK35,49 kr74,49 krKøb
3Sikkerhedsgiganten35,8 kr35,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager i 155 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 44,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Vikan Rørrenser 50cm, Ø10 mm PP/polyester/rustfrit stål, stive børstehår 5375 - Blå | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202633 kr2,8 kr (8%)
30. maj 202635,8 kr2,8 kr (8%)
23. maj 202633 kr2,8 kr (8%)
22. maj 202635,8 kr2,8 kr (8%)
15. maj 202633 kr2,8 kr (8%)
14. maj 202635,8 kr2,8 kr (8%)
2. maj 202633 kr2,8 kr (8%)
1. maj 202635,8 kr2,8 kr (8%)
18. apr. 202633 kr3 kr (8%)
17. apr. 202636 kr3 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret