Gå til hovedindhold

Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader

VikanRengøringsudstyrEAN: 5705020055249
Pris fra 20,2 krtil 243,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 223,55 kr (92% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader
-20%20,2 kr
Før 25,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader billede

Produktinformation

Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt er den løsning, du har brug for til effektiv fjernelse af mærker på vægge og gulve. Den blå polyesterpad har en medium skureeffekt, hvilket gør den ideel til en bred vifte af rengøringsopgaver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skurenylonpads og -holdere
EAN: 5705020055249
Varenr.: 47429089493329
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skurenylon, blå/medium
26,29 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skurefiber, Vikan, 25x11,5x3cm, blå, polyester - (10 stk.)
207 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Vikan Skurepad Medium, blå, 10 stk.
243,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten20,2 kr20,2 krKøb
2EL-GROSSISTEN26,29 kr26,29 krKøb
3CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
4HUMA.dk243,75 kr243,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 20,2 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 243,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 20,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Vikan jumbopad 25x11,5x3cm, blå, polyester, medium skureeffekt | Skurenylonpads og -holdere | Gulve og Vægge | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202620,2 kr6,09 kr (23%)
24. maj 202626,29 kr6,09 kr (30%)
21. maj 202620,2 kr6,09 kr (23%)
19. maj 202626,29 kr6,09 kr (30%)
18. maj 202620,2 kr6,09 kr (23%)
17. maj 202626,29 kr6,09 kr (30%)
12. maj 202620,2 kr6,09 kr (23%)
11. maj 202626,29 kr6,09 kr (30%)
4. maj 202620,2 kr6,09 kr (23%)
3. maj 202626,29 kr6,09 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret