Gå til hovedindhold

Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt

VikanSkrabere & KosteEAN: 5705020717031
Pris fra 153,15 krtil 273 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 119,85 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153.15 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ultra hygiejnisk skraber 7170, 700 mm, blå
-36%153,15 kr
Før 237,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ultra hygiejnisk skraber 7170, 700 mm, blå billede

Produktinformation

Ultra hygiejnisk skraber med blødt og fleksibelt skraberblad, som sikrer effektiv fjernelse af væsker fra gulve og andre overflader. Gummilæben er vinklet, så der nemt rengøres tæt på vægge og omkring udstyr. Skraberens stænkkant sikrer, at væsken ikke sp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020717031
Varenr.: 564579
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt
-20%190,3 kr
Før 237,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt billede

Produktinformation

Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 Gulvskraber, Vikan - den ideelle løsning til hurtig og effektiv fjernelse af vand fra dine gulve, vægge og borde. Denne gulvskraber er designet til at levere ultimativ hygiej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Hånd & Gulvskraber
EAN: 5705020717031
Varenr.: 48871271334225
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvskraber, Vikan, 70x7x8,5cm, blå, TPE gummi/PP, 70 cm, med enkeltblad
273 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk153,15 kr153,15 krKøb
2Sikkerhedsgiganten190,3 kr190,3 krKøb
3CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt

PriceData har fulgt prisen på Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 149,07 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 237,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 153,15 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 70 cm 7170 - 70 cm / Blå | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Fødevaregodkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026153,15 kr37,15 kr (20%)
30. maj 2026190,3 kr37,15 kr (24%)
23. maj 2026153,15 kr37,15 kr (20%)
22. maj 2026190,3 kr37,15 kr (24%)
15. maj 2026153,15 kr37,15 kr (20%)
14. maj 2026190,3 kr37,15 kr (24%)
2. maj 2026153,15 kr37,15 kr (20%)
1. maj 2026190,3 kr37,15 kr (24%)
18. apr. 2026153,15 kr84,73 kr (36%)
17. apr. 2026237,88 kr84,73 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret