Gå til hovedindhold

Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader

VikanSkrabere & KosteEAN: 5705020714085
Pris fra 127 krtil 148,4 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21,4 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 23. maj

Sammenlign priser på Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvskraber, Vikan, 40x8x9cm, lilla, TPE gummi/PP, 40 cm, med enkeltblad
127 kr
Til butik
Gulvskraber, Vikan, 40x8x9cm, lilla, TPE gummi/PP, 40 cm, med enkeltblad billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere & Koste
Farve: 2
Artikel nr.: 5705020714085
EAN: 5705020714085
Varenr.: 5890705
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader
-20%148,4 kr
Før 185,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader billede

Produktinformation

Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad Gulvskraber, Vikan - den ideelle løsning til hurtig og effektiv fjernelse af vand fra dine gulve, vægge og borde. Denne gulvskraber er designet til at levere ultimativ hygiejne, takket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Hånd & Gulvskraber
EAN: 5705020714085
Varenr.: 48915443974481

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
2Sikkerhedsgiganten148,4 kr148,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Vikan Hygiejnisk enkeltbladet Gulvskraber TPE gummi/PP med enkeltblad 40 cm 7140 - 40 cm / Lilla | Hånd & Gulvskraber | Fjernlager | Glatte overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026127 kr2 kr (2%)
23. maj 2026125 kr2 kr (2%)
22. maj 2026127 kr2 kr (2%)
15. maj 2026125 kr23,4 kr (16%)
14. maj 2026148,4 kr23,4 kr (19%)
2. maj 2026125 kr23,4 kr (16%)
1. maj 2026148,4 kr23,4 kr (19%)
20. apr. 2026125 kr6,3 kr (5%)
18. apr. 2026131,3 kr54,2 kr (29%)
17. apr. 2026185,5 kr54,2 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret