Gå til hovedindhold

Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber

VikanRengøringsartiklerEAN: 5705027079521
Pris fra 130,94 krtil 277,19 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146,25 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128,89 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130.94 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skraber Wipe-N-Shine, 450 mm
-36%130,94 kr
Før 203,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skraber Wipe-N-Shine, 450 mm billede

Produktinformation

Wipe-n-shine skraber til fjernelse af vand fra store overflader. Det bløde gummi er skånsomt mod bilens lak og vinduer, og efterlader ingen kalkpletter. Kan monteres på alle Vikans skafter, hvilket gør det nemt at bruge skraberen på busser, lastbiler, tog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705027079521
Varenr.: 564311
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndskraber, Vikan Wipe-N-Shine, 45x19x5cm, grøn, POM/SEBS, 45 cm
143 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber
-20%162,7 kr
Før 203,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber billede

Produktinformation

Opgrader din rengøringsrutine med denne effektive Vikan håndskraber i farven grøn. Skraberen er designet til at gøre det nemt at fjerne snavs og vand fra overflader, hvilket gør rengøringen hurtig og effektiv. Den grønne farve gør det nemt at identificere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere med gummilæbe
EAN: 5705027079521
Varenr.: 47470309572945
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan "wipe-n-shine" skraber 45 cm
204,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Vinduesskraber Wipe-n-shine 45 cm
277,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk130,94 kr130,94 krKøb
2CS MEGASTORE DK143 kr182 krKøb
3Sikkerhedsgiganten162,7 kr162,7 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge204,95 kr204,95 krKøb
5Hertels Boresko277,19 kr277,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber

PriceData har fulgt prisen på Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber i 181 dage. Laveste pris i perioden er 127,45 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 130,94 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 450 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026130,94 kr31,76 kr (20%)
30. maj 2026162,7 kr31,76 kr (24%)
23. maj 2026130,94 kr31,76 kr (20%)
22. maj 2026162,7 kr31,76 kr (24%)
15. maj 2026130,94 kr31,76 kr (20%)
14. maj 2026162,7 kr31,76 kr (24%)
2. maj 2026130,94 kr31,76 kr (20%)
1. maj 2026162,7 kr33,81 kr (26%)
7. apr. 2026128,89 kr2,05 kr (2%)
27. mar. 2026130,94 kr38,06 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret