Gå til hovedindhold

Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20%

Pris fra 150,17 krtil 234,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84,78 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 14. maj

Sammenlign priser på Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20% og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150.17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Transport kampagne kit, 2 børster/1 skraber
-36%150,17 kr
Før 233,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Transport kampagne kit, 2 børster/1 skraber billede

Produktinformation

Transport kampagne kit med 2 børster og 1 skraber. Børsterne er 1 stk. 524652 blød autobørste med spaltede børstehår og 1 stk. 525352 fælgbørste medium, derudover medfølger 1 stk. skraber 707752 Wipe-N-Shine på 250 mm. Autobørster

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022029903
Varenr.: 564056
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20%
-20%186,6 kr
Før 233,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20% billede

Produktinformation

Vikan Autobørstesæt fra Vikan er det perfekte sæt til at opnå en grundig og omfattende rengøring af din bil. Dette sæt indeholder to børster samt en Wipe-N-Shine 250 mm, hvilket giver dig alt det nødvendige værktøj til at rengøre både karosseri og fælge p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Kits
EAN: 5705022029903
Varenr.: 47429035524433
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Autobørstesæt, Vikan, sort
227 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan kit, vaskebørste, fælgbørste og Wipe n´ Shine
234,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk150,17 kr150,17 krKøb
2Sikkerhedsgiganten186,6 kr186,6 krKøb
3CS MEGASTORE DK227 kr266 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge234,95 kr234,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20% i 180 dage. Laveste pris i perioden er 146,17 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 186,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 150,17 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Vikan Autobørstesæt, Vikan, sort m/ 2 børster & Wipe-N-Shine 250 mm 521152 | Kits | Kits | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026150,17 kr36,43 kr (20%)
30. maj 2026186,6 kr36,43 kr (24%)
23. maj 2026150,17 kr36,43 kr (20%)
22. maj 2026186,6 kr36,43 kr (24%)
16. maj 2026150,17 kr2,17 kr (1%)
14. maj 2026148 kr2,17 kr (1%)
5. maj 2026150,17 kr2,17 kr (1%)
15. apr. 2026148 kr2,17 kr (1%)
9. apr. 2026150,17 kr7,83 kr (5%)
8. apr. 2026158 kr7,83 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret