Gå til hovedindhold

Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber

Pris fra 206,44 krtil 321,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114,81 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206.44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort
-36%206,44 kr
Før 321,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort billede

Produktinformation

Denne innovative autobørste er udviklet med henblik på at optimere rengøringsprocessen for forskellige typer transportmidler. Børsten er særligt effektiv, da den kan benyttes både med og uden vandtilførsel, hvilket gør den yderst fleksibel afhængigt af re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: have & fritid
EAN: 5705024757521
Varenr.: 254325
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber
-20%256,5 kr
Før 320,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber billede

Produktinformation

Vikan Autobørste med vandgennemløb er den ultimative løsning til effektiv rengøring af køretøjer i transportsektoren. Med en imponerende bredde på 370 mm og en blød/spaltet børste, er den designet til at fjerne snavs og støv fra alle overflader med Lethed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705024757521
Varenr.: 55003720417656
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan Vaskebørste med vandgennemløb til skaft - 37 cm.
258 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan autobørstehoved 37 cm m/ vandgennemstrømning
321,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk206,44 kr206,44 krKøb
2Sikkerhedsgiganten256,5 kr256,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
4Specialbutikken321,25 kr321,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber

PriceData har fulgt prisen på Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber i 180 dage. Laveste pris i perioden er 200,93 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 206,44 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vikan Autobørste, m/vandgennemløb, 370 mm, Blød/spaltet, Sort 475752 - 37 cm | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026206,44 kr7,56 kr (4%)
30. maj 2026214 kr7,56 kr (4%)
23. maj 2026206,44 kr7,56 kr (4%)
22. maj 2026214 kr7,56 kr (4%)
15. maj 2026206,44 kr7,56 kr (4%)
14. maj 2026214 kr7,56 kr (4%)
2. maj 2026206,44 kr8,56 kr (4%)
1. maj 2026215 kr8,56 kr (4%)
18. apr. 2026206,44 kr8,56 kr (4%)
17. apr. 2026215 kr8,56 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret