Gå til hovedindhold

Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A

ViewSonicEAN: 0766907032246
Pris fra 659 krtil 1.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 660 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 643 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ViewSonic ViewShare WPD-900 Trådløs videoforlænger
659 kr
Til butik
ViewSonic ViewShare WPD-900 Trådløs videoforlænger billede

Produktinformation

ViewSonic ViewShare WPD-900 - Trådløs videoforlænger - op til 30 m

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Artikel nr.: WPD-900
EAN: 0766907032246
Varenr.: 1003087673
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A
726 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ViewSonic WPD-900 - trådløs sender til projektor (USB)
-7%859 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ViewSonic WPD-900 - trådløs sender til projektor (USB) billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs sender til projektorViewSonic WPD-900 gør det let at dele indhold til kompatible ViewSonic-projektorer. Tilslut senderen via USB, og skab en stabil forbindelse til mødelokalet eller klasselokalet. Den kompakte enhed på kun 57 g er nem at have med og giver fleksibilitet, når du vil præsentere uden kabler hen over bordet. Med Wi‑Fi 5 (802.11ac) og en maksimal driftafstand på op til 20 m får du en smidig, trådløs præsentationsoplevelse.Nem tilslutning i hverdagenWPD-900 er designet til ViewSonic-kompatibilitet og tilsluttes via USB med USB Type‑A-stik. Den er ideel til kontorer, uddannelse og møder, hvor du hurtigt vil koble din enhed på projektoren uden lange opsætninger.Produkttype: Trådløs senderFarve: SortBrand-kompatibilitet: ViewSonicWi‑Fi-standarder: Wi‑Fi 5 (802.11ac)Maks. driftsafstand: 20 mForbindelsesteknologi: Kablet (USB)Værtsinterface: USBUSB-stik: USB Type‑AVægt: 57 gPakkens mål (B × H × D): 14,3 × 3,5 × 9,0 cmPakkens vægt: 94 g...

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: Projektorer
Vægt: 4.8g
EAN: 0766907032246
Varenr.: 2097596
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ViewSonic WPD-900 - trådløs sender til projektor (USB)
-6%879 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Viewsonic Wpd-900 Tilbehør Til Projektor Trådløs Sender
1.244 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ViewSonic WPD-900, Wireless Casting
1.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK659 kr659 krKøb
2CS MEGASTORE DK726 kr765 krKøb
3Boligcenter DK859 kr859 krKøb
4Vivas DK879 kr958 krKøb
5Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb
6Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A

PriceData har fulgt prisen på Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 643 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 830 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Viewsonic WPD-900, Wireless transmitter, Viewsonic, Sort, Ledningsført, USB, USB Type-A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026659 kr1 kr (0%)
30. maj 2026658 kr9 kr (1%)
28. maj 2026667 kr2 kr (0%)
24. maj 2026665 kr1 kr (0%)
23. maj 2026664 kr3 kr (0%)
20. maj 2026667 kr2 kr (0%)
17. maj 2026665 kr22 kr (3%)
16. maj 2026687 kr3 kr (0%)
15. maj 2026684 kr1 kr (0%)
14. maj 2026685 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret