Gå til hovedindhold

ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED

ViewSonicElektronikEAN: 0766907022216
Pris fra 12.300 krtil 14.841 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.541 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12300 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 65"
12.300 kr
Til butik
ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 65" billede

Produktinformation

ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65" Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Artikel nr.: IFP6550-5F
EAN: 0766907022216
Varenr.: 1001149224
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED
13.148 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ViewSonic IFP6550-5F , 65", 40
14.719 kr
Til butik
ViewSonic IFP6550-5F , 65", 40 billede

Produktinformation

ViewSonic IFP6550-5F - 4K 65 Oplev en revolution inden for interaktive skærme med ViewSonic IFP6550-5F. Denne 65-tommer store 4K UHD skærm er designet til at levere en krystalklar billedkvalitet og en sømløs berøringsoplevelse, hvilket gør den ideel til b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: Forside
EAN: 0766907022216
Varenr.: 31438
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F 50-5F Series - 65" LED-backlit LCD display - 4K - for interactive communication
14.841 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12.300 kr12.300 krKøb
2CS MEGASTORE DK13.148 kr13.347 krKøb
3Ultrashop14.719 kr14.719 krKøb
4Proshop DK14.841 kr14.841 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED

PriceData har fulgt prisen på ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED i 181 dage. Laveste pris i perioden er 12.300 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 14.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.853 kr.

Den nuværende pris på 12.300 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ViewSonic ViewBoard IFP6550-5F - 65 Diagonal klasse 50-5F Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - interaktiv - med berøringsskærm (multiberøring)/valgfri slot-in PC-kapacitet - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Direct LED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202612.300 kr697 kr (5%)
5. maj 202612.997 kr7 kr (0%)
30. apr. 202612.990 kr1.068 kr (8%)
8. apr. 202614.058 kr2 kr (0%)
3. apr. 202614.056 kr2 kr (0%)
2. apr. 202614.058 kr2 kr (0%)
24. mar. 202614.056 kr1 kr (0%)
20. mar. 202614.057 kr2 kr (0%)
17. mar. 202614.059 kr1 kr (0%)
11. mar. 202614.058 kr26 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret