Gå til hovedindhold

ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz

ViewSonicEAN: 0766907008654
Pris fra 2.084 krtil 3.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 935 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2084 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz
2.084 kr
Til butik
ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz billede

Produktinformation

ViewSonic TD2423 - LED-skærm - 24" (23.6" til at se) - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 7 ms - HDMI, DVI-D, VGA - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Artikel nr.: TD2423
EAN: 0766907008654
Varenr.: 998084356
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ViewSonic TD2423 24 FHD VA/10 Point Touch 7ms/VGA/DVI/HDMI
2.159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ViewSonic TD2423 24 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz
2.489 kr
Til butik
ViewSonic TD2423 24 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz billede

Produktinformation

ViewSonic TD2423 - 24" Full HD Touchscreen Monitor Oplev en ny dimension af interaktivitet med ViewSonic TD2423, en 24" touchskærm med en imponerende opløsning på 1920 x 1080 Full HD. Udstyret med DVI, VGA og HDMI tilslutninger, sikrer denne skærm bred ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ViewSonic
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 0766907008654
Varenr.: 98037
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm med touch - ViewSonic TD2423 23,6" Full HD (sort)
2.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm med touch - ViewSonic TD2423 23,6" Full HD (sort)
3.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.084 kr2.084 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.159 kr2.159 krKøb
3Ultrashop2.489 kr2.489 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr4.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz

PriceData har fulgt prisen på ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.084 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.241 kr.

Den nuværende pris på 2.084 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ViewSonic TD2423 24" 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.084 kr33 kr (2%)
23. maj 20262.117 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.105 kr12 kr (1%)
19. maj 20262.117 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.116 kr1 kr (0%)
14. maj 20262.117 kr12 kr (1%)
12. maj 20262.105 kr12 kr (1%)
7. maj 20262.117 kr1 kr (0%)
6. maj 20262.116 kr1 kr (0%)
2. maj 20262.117 kr127 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret