Gå til hovedindhold

Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber

ViegaSanitetEAN: 4015211100278
Pris fra 9,47 krtil 41 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31,53 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9.47 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lodde Vinkel Mf/Mf 22
9,47 kr
Til butik
Lodde Vinkel Mf/Mf 22 billede

Produktinformation

Vinkel 22 mm med 2 loddemuffer Søgetermer: 0204010456 - 100278 - 042090022 - 4015211100278

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211100278
Varenr.: 8014628094274
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lodde vinkel mf/mf 22
10 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loddevinkel muffe/muffe, 22 mm - 90°
11 kr
Til butik
Loddevinkel muffe/muffe, 22 mm - 90° billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 22mm
EAN: 4015211100278
Varenr.: 042090022
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loddevinkel muffe/muffe, 22 mm - 90°
11 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Lodde vinkel muffe/muffe
12,06 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lodde Vinkel 22 Mm Muffe/muffe
13 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber
18 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 22 mm med 2 loddemuffer
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk9,47 kr9,47 krKøb
2MaintainIt10 kr10 krKøb
3BilligVVS DK11 kr11 krKøb
4CompletVVS11 kr11 krKøb
5EL-GROSSISTEN12,06 kr12,06 krKøb
6Elvvs.dk13 kr13 krKøb
7Proshop DK18 kr57 krKøb
8CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber

PriceData har fulgt prisen på Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber i 170 dage. Laveste pris i perioden er 8,95 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 9,47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Viega Vinkel 90° muffe/muffe 22 mm kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20269,47 kr
31. maj 202610 kr
20. maj 20269,47 kr
19. maj 202610 kr
2. maj 20269,47 kr
18. apr. 20269 kr
17. apr. 20269,34 kr
9. mar. 20269 kr1 kr (10%)
8. mar. 202610 kr1 kr (11%)
5. feb. 20269 kr2 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret