Gå til hovedindhold

Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber

ViegaSanitetEAN: 4015211100094
Pris fra 3,96 krtil 21 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 17,04 kr (81% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3,9 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.96 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lodde Vinkel Mf/Mf 15
3,96 kr
Til butik
Lodde Vinkel Mf/Mf 15 billede

Produktinformation

Vinkel 15 mm med 2 loddemuffer Søgetermer: 0204010430 - 100094 - 042090015 - 4015211100094

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211100094
Varenr.: 8014627995970
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lodde vinkel mf/mf 15
4,1 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loddevinkel muffe/muffe, 15 mm - 90°
Loddevinkel muffe/muffe, 15 mm - 90° billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 15mm
EAN: 4015211100094
Varenr.: 042090015
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loddevinkel muffe/muffe, 15 mm - 90°
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lodde Vinkel 15 Mm Muffe/muffe
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm Lodde vinkel muffe/muffe
5,68 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber
20 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 15 mm med 2 loddemuffer
21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk3,96 kr3,96 krKøb
2MaintainIt4,1 kr4,1 krKøb
3BilligVVS DK5 kr5 krKøb
4CompletVVS5 kr5 krKøb
5Elvvs.dk5 kr5 krKøb
6EL-GROSSISTEN5,68 kr5,68 krKøb
7Proshop DK20 kr59 krKøb
8CS MEGASTORE DK21 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber

PriceData har fulgt prisen på Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber i 170 dage. Laveste pris i perioden er 3,73 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4 kr.

Den nuværende pris på 3,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Viega Vinkel 90° muffe/muffe 15 mm kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263,96 kr
31. maj 20264 kr
20. maj 20263,96 kr
19. maj 20264 kr
25. apr. 20263,96 kr
14. apr. 20263,9 kr
13. apr. 20264 kr
21. mar. 20263,9 kr
9. mar. 20264 kr
8. mar. 20264,05 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret