Gå til hovedindhold

G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet)

ViegaSanitetEAN: 4015211115944
Pris fra 78,5 krtil 700 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 621,5 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78.5 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet)
78,5 kr
Til butik
G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: WATTOO.DK Outlet
EAN: 4015211115944
Varenr.: 035533263-outlet
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA SANPRESS tee 22mm x½ af rødgods, med SC-Contur med indvendig gevind
168 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress T-stykke 22 x 1/2" x 22 mm rødgods
168 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 22 x 1/2" x 22 mm
177 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega T-stykke, brugsvand, 22 x 1/2" x 22 mm
189 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sanpress T-Stykke Mf 22X1/2X22
190,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress t-stykke mf 22x1/2x22
196,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sanpress t-stykke 22-1/2-22 mm med muffe
700 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK78,5 kr78,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
3Proshop DK168 kr207 krKøb
4LavprisVVS177 kr177 krKøb
5BilligVVS DK189 kr189 krKøb
6Billigelogvvs.dk190,6 kr190,6 krKøb
7MaintainIt196,25 kr196,25 krKøb
8vvsfittings.dk700 kr700 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet)

PriceData har fulgt prisen på G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 78,5 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 78,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 53% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for G3 Sanpress, 22 x " x 22 mm t-stykke med overgang, presmuffe/muffe (Rp)/presmuffe - Viega (outlet) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202678,5 kr89,5 kr (53%)
1. jun. 2026168 kr89,5 kr (114%)
27. maj 202678,5 kr89,5 kr (53%)
26. maj 2026168 kr89,5 kr (114%)
23. maj 202678,5 kr89,5 kr (53%)
22. maj 2026168 kr89,5 kr (114%)
8. maj 202678,5 kr88,5 kr (53%)
7. maj 2026167 kr88,5 kr (113%)
30. apr. 202678,5 kr85,5 kr (52%)
29. apr. 2026164 kr85,5 kr (109%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret