Gå til hovedindhold

Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm

ViegaSanitetEAN: 4015211436384
Pris fra 83 krtil 128 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sanpress inox skydemuffe 18 mm rustfrit stål
83 kr
Til butik
Sanpress inox skydemuffe 18 mm rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 436384
EAN: 4015211436384
Varenr.: 3343618
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress inox skydemuffe 18 mm rustfrit stål
83 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm
88 kr
Til butik
Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm billede

Produktinformation

Viega Sanpress Inox er et presfittingssystem der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Sanpress Inox rør og fittings er fremstillet af ren nikkelfri, rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: VVS fittings
Farve: silver
Størrelse: 18mm
EAN: 4015211436384
Varenr.: 035761018
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri skydemuffe t/brugsvand 18 mm
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANPRESS INOX SKYDEMUFFE 18
101,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sanpress inox skydemuffe 18 mm rustfrit stål
128 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK83 kr122 krKøb
2Proshop DK83 kr122 krKøb
3CompletVVS88 kr88 krKøb
4BilligVVS DK89 kr89 krKøb
5EL-GROSSISTEN101,5 kr101,5 krKøb
6Elvvs.dk128 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm i 153 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Viega Sanpress rustfri skydemuffe til brugsvand 18 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202683 kr1 kr (1%)
9. apr. 202684 kr1 kr (1%)
14. mar. 202683 kr2 kr (2%)
2. mar. 202685 kr1 kr (1%)
7. jan. 202684 kr1 kr (1%)
2. jan. 202683 kr3 kr (4%)
1. jan. 202680 kr1 kr (1%)
31. dec. 202581 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret