Gå til hovedindhold

Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål

ViegaSanitetEAN: 4015211436582
Pris fra 95 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94 kr 29. maj

Sammenlign priser på Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Inox overgang ¾x15mm Inox, rustfri stål, muffe/muffe, SC-Contur
95 kr
Til butik
VIEGA Inox overgang ¾x15mm Inox, rustfri stål, muffe/muffe, SC-Contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 436582
EAN: 4015211436582
Varenr.: 3343638
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress Inox overgang 15 mm x 3/4" rustfrit stål, 436582
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål
95 kr
Til butik
Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål billede

Produktinformation

Viega Sanpress Inox presfittingssystemtilanvendes i drikkevandsinstallationer.Samlingerne på presrør- og fittings udføres ved at røret stikkes i presfittingen til den markerede indstiksdybde, hvorefter de to presses sammen med en V-profil presbakke. For a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 15mm x 3/4"
EAN: 4015211436582
Varenr.: 035766176
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm x 3/4" Overgang Sanpress Inox muffe/muffe
98,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sanpress inox overgang mf/mf 15x3/4
108,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri overgangsmuffe t/brugsvand 15 mm x 3/4"
109 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Sanpress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4"
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
2Proshop DK95 kr134 krKøb
3LavprisVVS95 kr95 krKøb
4EL-GROSSISTEN98,25 kr98,25 krKøb
5MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb
6BilligVVS DK109 kr109 krKøb
7CompletVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål i 154 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Viega Sanpress overgangsmuffe til brugsvand 15 mm x 3/4" i rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202695 kr1 kr (1%)
29. maj 202694 kr2 kr (2%)
9. apr. 202696 kr1 kr (1%)
14. mar. 202695 kr2 kr (2%)
13. mar. 202697 kr2 kr (2%)
7. jan. 202695 kr2 kr (2%)
2. jan. 202693 kr1 kr (1%)
1. jan. 202692 kr1 kr (1%)
31. dec. 202593 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret