Gå til hovedindhold

Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods

ViegaSanitetEAN: 4015211645915
Pris fra 96 krtil 105 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95,31 kr 7. maj

Sammenlign priser på Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2 rødgods
96 kr
Til butik
Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2 rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 645915
EAN: 4015211645915
Varenr.: 3343966
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods
96 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
16 mm x 1/2" Dækvinkel med SC Raxofix
96,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix dækvinkel 16x1/2
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb
2Proshop DK96 kr135 krKøb
3EL-GROSSISTEN96,5 kr96,5 krKøb
4MaintainIt105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods

PriceData har fulgt prisen på Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods i 175 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Viega Raxofix dækvinkel 16 mm x 1/2" rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202696 kr
7. maj 202695,31 kr
6. maj 202696 kr
21. mar. 202695,31 kr
20. mar. 202696 kr
17. mar. 202695,31 kr
16. mar. 202696 kr
4. mar. 202695,31 kr4,69 kr (5%)
3. mar. 2026100 kr4,69 kr (5%)
10. feb. 202695,31 kr4,69 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret