Gå til hovedindhold

VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur

ViegaSanitetEAN: 4015211292683
Pris fra 30 krtil 41,14 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 11,14 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Profipress muffe, brugsvand, varme, 22 mm
30 kr
Til butik
Viega Profipress muffe, brugsvand, varme, 22 mm billede

Produktinformation

Viega Profipress muffe Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser , koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Kobber Indstiksende, prestilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: Profipress
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 22 mm
EAN: 4015211292683
Varenr.: 045560022
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
22 mm Muffe Profipress, kobber - Viega
30,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Profipress muffe, brugsvand, varme, 22 mm
33 kr
Til butik
Viega Profipress muffe, brugsvand, varme, 22 mm billede

Produktinformation

Viega Profipress muffe Egenskaber: Til brugsvand, varme/radiatortilslutning, regnvand, trykluft eller inerte gasser , koldvandsledninger, industribrug, anlægsbyggeri Med SCContur Kobber Indstiksende, prestilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: Profipress
Kategori: Rør & fittings
Farve: copper
Størrelse: 22 mm
EAN: 4015211292683
Varenr.: 045560022
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Profipress muffe, brugsvand, varme, 22 mm
33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Profipress muffe 22 mm kobber
34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur
34,34 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Profipress muffe 22
38,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Profipress Muffe 22 Mm
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Muffe Profipress
41,14 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS30 kr30 krKøb
2WATTOO.DK30,5 kr30,5 krKøb
3BilligVVS DK33 kr33 krKøb
4CompletVVS33 kr33 krKøb
5Proshop DK34 kr73 krKøb
6CS MEGASTORE DK34,34 kr73,34 krKøb
7MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
8Elvvs.dk40 kr40 krKøb
9EL-GROSSISTEN41,14 kr41,14 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur

PriceData har fulgt prisen på VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur i 149 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 30,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for VIEGA Profipress muffe 22mm af kobber, SC-Contur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202630 kr
24. maj 202630,5 kr
17. maj 202630 kr
16. maj 202630,5 kr
12. maj 202630 kr
11. maj 202630,5 kr
23. mar. 202630 kr
7. jan. 202629,95 kr
4. jan. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret