Gå til hovedindhold

Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål

ViegaSanitetEAN: 4015211559052
Pris fra 91 krtil 112,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21,5 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Prestabo overgang 1¼x35mm af ulegeret stål muffe/nippel, SC-contur
91 kr
Til butik
VIEGA Prestabo overgang 1¼x35mm af ulegeret stål muffe/nippel, SC-contur billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 559052
EAN: 4015211559052
Varenr.: 3343859
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgang 35 x 1 1/4" muffe/nippel forzinket stål
92 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål
92 kr
Til butik
Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål billede

Produktinformation

Viega Prestabo presfittingssystem til anvendes i varmeanlæg. Samlingerne på presrør- og fittings udføres ved at røret stikkes i presfittingen til den markerede indstiksdybde, hvorefter de to presses sammen med en V-profil presbakke. For at undgå beskadige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 35 mm x 1 1/4"
EAN: 4015211559052
Varenr.: 033920035
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket overgangsnippel t/varmeanlæg 35 mm x 1 1/4"
105 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Prestabo Overg. M/Np 35X11/4
108,61 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prestabo overg. m/np 35x11/4
112,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK91 kr130 krKøb
2Proshop DK92 kr131 krKøb
3LavprisVVS92 kr92 krKøb
4BilligVVS DK105 kr105 krKøb
5Billigelogvvs.dk108,61 kr108,61 krKøb
6MaintainIt112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål

PriceData har fulgt prisen på Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål i 155 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 35 mm x 1 1/4" i forzinket stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202691 kr1 kr (1%)
2. jun. 202692 kr1 kr (1%)
1. jun. 202691 kr1 kr (1%)
30. maj 202692 kr1 kr (1%)
29. maj 202691 kr1 kr (1%)
26. maj 202692 kr1 kr (1%)
23. maj 202691 kr1 kr (1%)
21. maj 202692 kr1 kr (1%)
20. maj 202691 kr1 kr (1%)
19. maj 202692 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret