Gå til hovedindhold

Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål

ViegaSanitetEAN: 4015211559113
Pris fra 52 krtil 89 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (42% besparelse)

Sammenlign priser på Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
22 mm x 3/4" Prestabo overgang, muffe
52 kr
Til butik
22 mm x 3/4" Prestabo overgang, muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: WATTOO.DK Mrker Viega
EAN: 4015211559113
Varenr.: 033921022
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgang 22 x 3/4" muffe/muffe forzinket stål
52 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Prestabo overgang ¾x22mm af ulegeret stål muffe/muffe, SC-contur
55,58 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Prestabo Overg. M/Mf 22X3/4
59,17 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prestabo overg. m/mf 22x3/4
61,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4"
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK52 kr52 krKøb
2Proshop DK52 kr91 krKøb
3CS MEGASTORE DK55,58 kr94,58 krKøb
4Billigelogvvs.dk59,17 kr59,17 krKøb
5MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
6LavprisVVS79 kr79 krKøb
7BilligVVS DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål

PriceData har fulgt prisen på Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål i 149 dage. Den nuværende pris er 52 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Viega Prestabo overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. jan. 202652 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret