Gå til hovedindhold

Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål

ViegaSanitetEAN: 4015211559038
Pris fra 51 krtil 79 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (35% besparelse)

Sammenlign priser på Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgang 22 x 3/4" muffe/nippel forzinket stål
51 kr
Til butik
Viega Prestabo overgang 22 x 3/4" muffe/nippel forzinket stål billede

Produktinformation

Prestabo overgang med SC-Contur - forzinket, ulegeret stål - prestilslutning, Rp-gevind. Med EPDM pakning.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 559038
EAN: 4015211559038
Varenr.: 2905585
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål
51 kr
Til butik
Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål billede

Produktinformation

Viega Prestabo presfittingssystem til anvendes i varmeanlæg. Samlingerne på presrør- og fittings udføres ved at røret stikkes i presfittingen til den markerede indstiksdybde, hvorefter de to presses sammen med en V-profil presbakke. For at undgå beskadige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 22mm x 3/4"
EAN: 4015211559038
Varenr.: 033920022
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Prestabo overgang ¾x22mm af ulegeret stål muffe/nippel, SC-contur
55,56 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket overgangsnippel t/varmeanlæg 22 mm x 3/4"
59 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prestabo overg. m/np 22x3/4
61,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm x 3/4" Prestabo overgang nippel
65,99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Prestabo forzinket overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4"
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK51 kr90 krKøb
2LavprisVVS51 kr51 krKøb
3CS MEGASTORE DK55,56 kr94,56 krKøb
4BilligVVS DK59 kr59 krKøb
5MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN65,99 kr65,99 krKøb
7CompletVVS79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål

PriceData har fulgt prisen på Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål i 147 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Viega Prestabo overgangsnippel til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i forzinket stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. jan. 202651 kr
20. jan. 202650,5 kr
7. jan. 202650 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret