Gå til hovedindhold

Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze

ViegaSanitetEAN: 4015211746421
Pris fra 1.219 krtil 1.385 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1219 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 42 mm
1.219 kr
Til butik
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 42 mm billede

Produktinformation

Viega Easytop kuglehane Ventilhus af siliciumbronze, vedligeholdelsesfri spindel (Viega anbefaler at åbne og lukke kugleventilen helt hver tredje måned), T-formet betjeningshåndtag med udskiftlig mediemærkning grøn/rød, rustfrit stål kugle, EPDM pakninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 42 mm
EAN: 4015211746421
Varenr.: 035614342
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 42 mm
1.229 kr
Til butik
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 42 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 42 mm
EAN: 4015211746421
Varenr.: 035614342
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Easytop kuglehane 42 mm rødgods
1.233 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 42 mm rødgods
1.233 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Viega easytop kuglehane 42 rødgods
1.287,01 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 42 mm
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze
1.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Easytop kugleventil rødgods 42mm
1.385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.219 kr1.219 krKøb
2BilligVVS DK1.229 kr1.229 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.233 kr1.233 krKøb
4Proshop DK1.233 kr1.233 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.287,01 kr1.287,01 krKøb
6CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
7Elvvs.dk1.299 kr1.299 krKøb
8MaintainIt1.385 kr1.385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze

PriceData har fulgt prisen på Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.210 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.223 kr.

Den nuværende pris på 1.219 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Viega Easytop kuglehane 42 mm. Muffe-muffe. Siliciumbronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.219 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.229 kr4 kr (0%)
16. maj 20261.233 kr4 kr (0%)
12. maj 20261.229 kr9 kr (1%)
2. mar. 20261.220 kr10 kr (1%)
7. jan. 20261.210 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret