Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235750
Pris fra 759 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 669 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 759 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkegrå 80x200 cm Stof
-19%759 kr
Før 937 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkegrå 80x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 22.9g
EAN: 8720287235750
Varenr.: 609820
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkegrå 80x200 cm Stof
-18%780 kr
Før 957 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkegrå 80x200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 22.9g
EAN: 8720287235750
Varenr.: 609820
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkegrå 80x200 cm Stof
816,53 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkegrå 80x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235750
Varenr.: 10222402568521
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme Mørkegrå 80x200 cm Stof
821 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK759 kr759 krKøb
2Livera DK780 kr849 krKøb
3DesignShoppen816,53 kr816,53 krKøb
4vidaXL DK821 kr821 krKøb
5BoligRetning1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 693 kr.

Den nuværende pris på 759 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026759 kr30 kr (4%)
6. maj 2026729 kr20 kr (3%)
5. maj 2026709 kr40 kr (6%)
6. mar. 2026669 kr20 kr (3%)
3. mar. 2026649 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026669 kr20 kr (3%)
21. jan. 2026689 kr20 kr (3%)
6. dec. 2025669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret