Gå til hovedindhold

Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta

DreameEAN: 6978950510013
Pris fra 213 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 7. maj

Sammenlign priser på Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame Kamera wewnetrzna Navo Care 1 Incam
213 kr
Til butik
Dreame Kamera wewnetrzna Navo Care 1 Incam billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: Navo Care 1
EAN: 6978950510013
Varenr.: 1004203185
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta
360 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame NAVO Care 1 Incam - White
399 kr
Til butik
Dreame NAVO Care 1 Incam - White billede

Produktinformation

Indendørskamera Dreame Navo Care 1 InCam leverer 2K (4MP) video, 360° panorering og 95° tilt-dækning, IR nattesyn og AI-registrering af bevægelse/lyd med en fysisk privatlivstilstand. Designet til hjemmeovervågning med fokus på sikkerhed og privatliv. Dette Wi‑Fi-kamera understøtter lokal optagelse til et TF-kort (op til 256GB) uden tilbagevendende gebyrer, tovejskommunikation via mobilapp og smart home-integration med Alexa og Google. 2K (4MP) opløsning ved 20 FPS med 4x digital zoom 360° horisontal rotation og 95° vertikal tilt for dækning af hele rummet IR nattesyn op til 10 m AI-registrering af bevægelse og lyd med smartphone-notifikationer Privatlivstilstand med fysisk linseafdækning Patruljetilstand til automatisk 360° rotations-overvågning Dual-band Wi‑Fi: 2.4GHz / 5GHz Få klart indendørs overblik både dag og nat, hurtige advarsler og praktisk kontrol over, hvornår kameraet optager.

Produktspecifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: A131WH0EU
EAN: 6978950510013
Varenr.: 3455462
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame NAVO Care 1 InCam 2.5K overvågningskamera (hvid)
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK213 kr213 krKøb
2CS MEGASTORE DK360 kr399 krKøb
3Proshop DK399 kr438 krKøb
4Komplett DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta

PriceData har fulgt prisen på Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta i 50 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Vidaus patalpų stebėjimo kamera Dreame Navo SE Care 1, Balta de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026213 kr1 kr (0%)
7. maj 2026212 kr1 kr (0%)
6. maj 2026213 kr1 kr (0%)
2. maj 2026212 kr187 kr (47%)
14. apr. 2026399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret