Gå til hovedindhold

Victron Energy Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154

Victron EnergySejlads og raftingEAN: 8719076048770
Pris fra 1.680 krtil 2.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 619 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.588,15 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1680 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Victron Energy BPP900455050
1.680 kr
Til butik
Victron Energy BPP900455050 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Batterier
Farve: 6
Artikel nr.: BPP900455050
EAN: 8719076048770
Varenr.: 7871053
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Touchskærm Victron Energy GX Touch 50
1.799 kr
Til butik
Touchskærm Victron Energy GX Touch 50 billede

Produktinformation

Fordele ved touchskærm til elinstallationGX Touch 50 er en kompakt touchskærm fra Victron Energy, der gør det nemt at overvåge og betjene dit energisystem i hus, båd eller autocamper. Den klare skærm viser strømflow, batteristatus og belastninger i et overskueligt diagram, så du hurtigt kan se, hvad der forbruger og producerer strøm.Til dig der vil have overblikSkærmen giver et intuitivt visuelt overblik med felter for tilslutninger og belastninger, herunder nettilslutning (Shore), batteriprocent, AC-forbrug og PV-lader. Den er velegnet som frontpanel i tavler og styreskabe i kategorien elartikler, hvor enkel betjening og hurtig status er vigtig.Produkttype: Touchskærm til energiovervågningSkærmstørrelse: 5,0″Viser: Batteristatus, AC-belastninger, nettilslutning og PV-laderBrand: Victron EnergyModel: GX Touch 50...

Produktspecifikationer

Kategori: Elartikler
Vægt: 0.51g
EAN: 8719076048770
Varenr.: 1905800
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron GX Touch 50, touch display.
-21%1.818 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Victron GX Touch 50, touch display. billede

Produktinformation

Touchdisplay til energiovervågning Victron GX Touch 50 er et 5" touchdisplay til Cerbo GX, der giver et hurtigt overblik over systemets status og mulighed for at justere indstillinger direkte på skærmen. Displayet er beregnet til montering i bådens s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Victron ladere & invertere
EAN: 8719076048770
Varenr.: 53936024912201
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron Touch 50 Touchdisplay til Cerbo gx
1.819 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Touchskærm Victron Energy GX Touch 50
1.819 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.680 kr1.680 krKøb
2Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
3RenBåd.dk1.818 kr1.818 krKøb
4Watski DK1.819 kr1.819 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
6Anyparts2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154

PriceData har fulgt prisen på Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.588,15 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.998 kr.

Den nuværende pris på 1.680 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Victron GX Touch 50, touch display. - 1251154 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.680 kr119 kr (7%)
29. maj 20261.799 kr119 kr (7%)
26. maj 20261.680 kr119 kr (7%)
21. maj 20261.799 kr119 kr (7%)
20. maj 20261.680 kr119 kr (7%)
5. maj 20261.799 kr250 kr (12%)
3. maj 20262.049 kr3 kr (0%)
2. maj 20262.046 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.047 kr11 kr (1%)
30. apr. 20262.036 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret