Gå til hovedindhold

NO NAME Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868

Pris fra 1.068 krtil 1.369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.003,95 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1068 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Victron Energy BPC240813006
1.068 kr
Til butik
Victron Energy BPC240813006 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Batteriopladere
Farve: 6
Artikel nr.: BPC240813006
EAN: 8719076038276
Varenr.: 5663172
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67
-21%1.080 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 billede

Produktinformation

Vandtæt intelligent lader til 24V batterier Victron Blue Smart IP67 er en professionel batterilader til 24V-systemer i både, autocampere og køretøjer. Den håndterer AGM, gel, flooded blysyre og lithiumbatterier, herunder LiFePO, og kan styres og overvåges...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Victron ladere & invertere
EAN: 8719076038276
Varenr.: 53936053780809
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Victron Blue Smartlader 24v 8 amp ip67
1.099 kr
Til butik
Victron Blue Smartlader 24v 8 amp ip67 billede

Produktinformation

Marineoplader fra Victron der kan monteres i et fugtigt miljø, da det er IP67-klassificeret. Lukket oplader uden blæser, ingen blæser - ingen lyd. Laderen har en 94% effektivitet, som er en af de højeste på markedet. Den 4-trins adaptive opladningskurve tager højde for, hvor afladet batteriet er, hvilket forlænger batteriets levetid. Den har indbygget temperatursensor og Bluetooth, så du kan have kontakt til den med andre bluetooth enheder. Dioderne viser direkte, hvor opladningen er i opladningsprocessen. Kan indstilles til forskellige batterityper, rekonditioneringstilstand* og LI-ION-batterier. Kan også bruges som strømforsyning. Test altid batteriet inden opladning, så du ikke oplader et beskadiget batteri. *Rekonditionering er specielt designet til bly / syrebatterier, der er meget afladet og derfor sulfateret Kan bruges til alle typer batterier. Fås til både 12 og 24 V.

Produktspecifikationer

Mærke: Victron
Kategori: Batteriopladere
Artikel nr.: BPC240813006
EAN: 8719076038276
Varenr.: 113338
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader Blue Smart IP67 24/8
1.169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader Blue Smart IP67 24/8
1.189 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.068 kr1.068 krKøb
2RenBåd.dk1.080 kr1.080 krKøb
3Watski DK1.099 kr1.099 krKøb
4Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
5Vivas DK1.189 kr1.268 krKøb
6Anyparts1.369 kr1.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868

PriceData har fulgt prisen på Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.003,95 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.141 kr.

Den nuværende pris på 1.068 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Victron Blue Smart lader 24V 8Amp 1 grp. IP67 - 1250868 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20261.068 kr52 kr (5%)
5. maj 20261.120 kr52 kr (5%)
30. apr. 20261.068 kr52 kr (5%)
19. apr. 20261.120 kr72,4 kr (7%)
17. apr. 20261.047,6 kr43,65 kr (4%)
16. apr. 20261.003,95 kr136,05 kr (12%)
13. apr. 20261.140 kr6 kr (1%)
10. apr. 20261.134 kr22 kr (2%)
9. apr. 20261.156 kr11 kr (1%)
3. apr. 20261.145 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret